Logotyp serwisu lamode.info
ALEXA CHUNG X BARBOUR - PREMIERA KOLEKCJI JUŻ W CZERWCU

ALEXA CHUNG X BARBOUR - PREMIERA KOLEKCJI JUŻ W CZERWCU

Chung podpisała z brytyjską marką umowę na kolejne cztery sezony.

Spis treści

1. ALEXA CHUNG X BARBOUR 

2. ALEXA CHUNG X BARBOUR - PREMIERA I CENY KOLEKCJI

Współpraca Alexy Chung z brytyjską marką Barbour wydaje się być tak dobrze dobrana, że pojawia się tylko jedno pytanie: dlaczego dopiero teraz?

 POLECAMY: ALEXA CHUNG - POKAZ WIOSNA LATO 2019

ALEXA CHUNG X BARBOUR 

Alexa Chung, która od blisko dwóch lat prowadzi markę pod własnym nazwiskiem, podpisała kontrakt z marką Barbour, u podstaw której leży brytyjskie dziedzictwo i tradycyjne modowe rzemiosło.

Kiedy na koniec dnia masz całkowicie przetłuszczone włosy, bo bez wytchnienia dotykałaś świeżo woskowanych kurtek, to uczucie, któremy trudno się oprzeć, skomentowała brytyjska it girl. Dorobek, wiedza i bliskość estetyki Barbour spowodowały, że Chung podpisała ze 125-letnią marką dwuletnią umowę, która zaowocuje w 4 kolejne kolekcje.

ALEXA CHUNG X BARBOUR - PREMIERA I CENY KOLEKCJI

7 okryć wierzchnich, 3 torby typu tote oraz kubełkowy kapelusz trafią do sprzedaży już na początku czerwca - w sam raz na festiwal Glastonbury. Kolejną część kolekcji poznamy 2 sierpnia, kiedy świat ogarnie ostatnia fala festiwali muzycznych.

Podczas gdy Chung i jej marka radzą sobie świetnie, nowa kolaboracja wydaje się najbardziej naturalna spośród dotychczasowych sojuszy z Marks & Spencer, Superga, AG Jeans, czy Voslauer Mineralwasser. Ceny kolekcji będą wahać się od 229 do 429 funtów - nie możemy doczekać się pierwszych dropów!

tagi: Alexa Chung | Brbour | kolekcja |

podobne artykuły