PL / EN
MODA ULICZNA WIOSNA LATO 2018 – NEW YORK FASHION WEEK

MODA ULICZNA WIOSNA LATO 2018 – NEW YORK FASHION WEEK

Sprawdźcie, do kogo należą najlepsze stylizacje z Nowego Jorku!

Nowy Jork, fashion week, moda uliczna i najlepiej ubrani trendsetterzy z całego świata.

TRENDY JESIEŃ 2017

To trzeba powiedzieć wprost: w amerykańskiej metropolii już dawno nie było tak kreatywnie! Zawsze to Mediolan był najbardziej szalony i kolorowy, Paryż najbardziej wytrawny, a Londyn nieco awangardowy. Z kolei Nowy Jork kojarzył nam się z luzem i nowoczesnością. Tymczasem, nowy sezon w USA wystartował bardzo mocno. Jest fantazja i zabawa modą, są kolory, faktury i detale, jest z pewnością większa różnorodność niż dotychczas.

ZOBACZ TEŻ: POKAZY WIOSNA LATO 2018

Zastanawiacie się, co będzie modne jesienią? Wystarczy, że zrobicie przegląd mody ulicznej z Nowego Jorku. Fashionistki lansowały tam lata 80., total looki (często damskie garnitury lub garsonki), koszulki z napisami, sportowe akcenty i falbany. W palecie kolorów rządziły szarości, róże, srebra i złota, niebieskości oraz klasyczne biele i czernie. Wśród printów uwagę przykuwały kwiaty, krata i zwierzęce printy, a do modnych materiałów należą teraz sztruks, jeans i skóra. W dodatkach królują berety i czapki bosmanki oraz vintage`owe okulary, w torebkach nadal popularnością cieszą się koszyki, a w butach obok sneakersów i półbutów w męskim stylu, często pojawiają się szpilki – kaczuszki.


KTO POJAWIŁ SIĘ NA NYFW WIOSNA LATO 2018

Caroline de Maigret, Giovanna Battaglia, Veronika Heilbrunner czy Leandra Medine to stałe bywalczynie Nowojorskiego Tygodnia Mody. Nie mogło ich zabraknąć i tym razem. Na fashion weekach pojawia się też coraz większe grono blogerek. Widziałyśmy oczywiście Chiarę Ferragni, Aimee Song czy Galę Gonzalez. Były także inne modowe it-girls, jak Vanessa Hong, Evangelie Smyrniotaki, Caroline Daur czy Linda Tol. Nie zabrakło również Polek, a my wyróżniłyśmy wśród najlepszych stylizacje Jessici Mercedes Kirschner i Julii Kuczyńskiej.

Zobaczcie, kto naszym zdaniem zadał szyku w Nowym Jorku i zainspirujcie się na nowy sezon!

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: street style | wiosna lato 2018 | jesień zima 2017/18 | New York Fashion Week | TRENDY |

podobne artykuły