PL / EN
CAROLINE DE MAIGRET W REKLAMIE GABRIELLE CHANEL

CAROLINE DE MAIGRET W REKLAMIE GABRIELLE CHANEL

Klasyka i ponadczasowa elegancja Chanel w wykonaniu paryżanki - zobaczcie!

Chanel Gabrielle – reklama nowej torebki

Francuska modelka, ikona paryskiego szyku to kolejna postać z branży, do której Karl Lagerfeld ma wyjątkową słabość. Paryżanka pojawia się obok Kristen Stewart, Cary Delevingne i Pharella Wiliamsa jako ambasadorka nowości – torebki Gabrielle.

Caroline de Maigret w kampanii Chanel Gabrielle

Spot wyróżnia się na tle pozostałych nie tylko tym, że jest czarno-biały. Jest też inna różnica, która powoduje że to właśnie ten jest naszym ulubionym.

Podczas gdy pozostałe są dynamiczne i opowiadają pewną historię, w tym z udziałem de Maigret akcja ograniczona jest do minimum. Za to pod względem wyjątkowej atmosfery i aury, którą bohaterka spotu wokół siebie roztacza, a także oddania charakterystycznego„ducha” miasta, ta odsłona kampanii Chanel zdecydowanie najbardziej do nas przemawia.

Gabrielle Chanel – must have Caroline de Maigret

Krętymi schodami modelka dociera do drzwi swego mieszkania. Dalej przechadza się po swoim przepięknym paryskim apartamencie prezentując nie tylko jego genialnie zaaranżowaną przestrzeń, ale też swoją garderobę i finalnie oczywiście swój must have w postaci najnowszej it bag Chanel. W tej przestrzeni ma też miejsce sesja kampanijna –modelka wdzięczy się do aparatu, a z offu widać błyskające flesze.

Sprawdźcie, jaki model torebki Gabrielle wybrała dla siebie Caroline de Maigret!

ZOBACZ TEŻ: LAUREN HUTTON W REKLAMIE BIELIZNY CALVIN KLEIN

 

video

CHANEL CRUISE 2021/22

tagi: Caroline de Maigret | Gabrielle Chanel | Chanel |

podobne artykuły