PL / EN
MIU MIU - POKAZ JESIEŃ ZIMA 2019/20

MIU MIU - POKAZ JESIEŃ ZIMA 2019/20

Powrót wzoru moro do mody!

Pokaz Miu Miu na jesień zimę 2019/20 został utrzymany w mrocznym klimacie, a scenografię stanowiły dzieła Sharny Osborne, londyńskiej artystki. Na wybiegu modelki prezentowały ubrania pokryte wzorem moro, które zestawiono z kwiecistymi, ultra-dziewczęcymi sukienkami z falbaną. Zobaczcie, jakie jeszcze trendy dominowały w kolekcji!

MIU MIU – KOLEKCJA JESIEŃ ZIMA 2019/20

W tym sezonie Miuccia Prada zaproponowała nowoczesne rozwiązania w postaci płaszczy i kurtek z porozcinanymi rękawami. Długie, skórzane modele ozdobiły futrzane akcenty, a warianty w stylu napoleońskim, złote guziki. Pokaz symbolizował także radość ukazaną w formie kwiecistych printów, haftów i delikatnej organzy. Dla kontrastu ultra-dziewczęce wzory i rozkloszowane spódnice skomponowano z moro w militarnym stylu. W kolekcji zastosowano więc unikalne połączenie ubrań w mrocznym klimacie z delikatnymi formami, co sprawiło, że współczesna kobieta uosabiała  siłę. Nie zabrakło plecionych, czarnych sukienek z fantazyjnymi rękawami w kształcie buf, zdobionych licznymi pąkami róż. Zmysłowość wyrażono poprzez mini szorty i pończochy, które stały się wygodne – proste, matowe modele pozbawiono jakichkolwiek ozdób, dzięki czemu doskonale wpisały się w miejski szyk. Stylizacje zwieńczyły kolorowe, satynowe pantofle (w odcieniu fuksji i indygo), które przypominały buty w stylu księżniczki. To właśnie opozycyjne zestawienia luksusowych tkanin z prostotą sprawiły, że kolekcja stała się doskonała zarówno dla miłośniczek fantazji, wyrafinowania, jak i wygody.

POLECAMY: MIU MIU - POKAZ JESIEŃ ZIMA 2018/19

Miu Miu - sylwetki na pokazie jesień zima 2019/20 (fot. East News) 

W galerii znajdziecie wszystkie sylwetki z pokazu Miu Miu na jesień zimę 2019/20. Zobaczcie w jakiej formie militarny wzór moro powróci na wybiegi!

video

DIOR JESIEŃ ZIMA 2018/19

tagi: Miu Miu | pokaz mody | jesień zima 2019/20 | TRENDY |

podobne artykuły