PL / EN
MARILYN MANSON TWARZĄ NOWEJ KAMPANII SAINT LAURENT PARIS?

MARILYN MANSON TWARZĄ NOWEJ KAMPANII SAINT LAURENT PARIS?

To dopiero informacja! Czyżby mroczny i kontrowersyjny muzyk Marilyn Manson został twarzą najnowszej męskiej kampanii Saint Laurent Paris zastępując tym samym Saskię de Baruw? Poznajcie szczegóły!

W dobie internetu wszystko jest możliwe. O przeróżnych informacjach dowiadujemy się w błyskawicznym tempie a dzięki profilom znanych osób w przeróżnych social mediach łatwo dziś wychwycić informacje z pierwszej ręki w prawie każdej branży. Na nasze szczęście ta modowa umiłowała sobie Instagrama, Facebooka i Twittera skąd można czerpać niezastąpione newsy. Podobnie było i tym razem.

 

Znany stylista, redaktor i dyrektor kreatywny wielu marek – Nicola Formichetti na swoim instagramowym profilu umieścił, jak co dzień kolejne zdjęcie. Normalnie nie wywołałoby to wielkiej dyskusji gdyby nie fakt, że pokazał na nim najnowszą kampanię domu mody Saint Laurent Paris! Ale największą zagadką fotografii pozostaje twarz kolejnej męskiej kolekcji marki bowiem wynika z niej, że został nią znany i kontrowersyjny, niezwykle mroczny Marilyn Manson! Tym samym muzyk miałby zastąpić Saskię de Brauw, promującą poprzednią męską kolekcję. Ta publikacja wywołała szereg dyskusji i plotek. Pytanie tylko czy rzeczywiście Manson okaże się twarzą kolejnej kampanii czy była to trafiona prowokacja.

 

Co myślicie o takim wyborze?

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Marilyn Manson | Saint Laurent Paris | kampania |

podobne artykuły