PL / EN
MARIA LOKS W OBIEKTYWIE ALEXANDRE TABASTE DLA FRENCH MAGAZINE

MARIA LOKS W OBIEKTYWIE ALEXANDRE TABASTE DLA FRENCH MAGAZINE

Polska modelka Maria Loks (D"VISION) w delikatnej sesji autorstwa Alexandre Tabaste dla French Magazine. Zobaczcie koniecznie!

Dwa lata kariery w modelingu, publikacje w Another Magazine, a także w sławnym CR Fashion Book, udział w pokazach cenionych domów mody m.in.  Maison Martin Margiela, Christophera Kane'a, Louis Vuitton, oraz z Céline – to tylko niektóre z sukcesów Polki Marii Loks. Modelka jest charakterystyczna ze względu na ostre rysy twarzy i nieoczywistą, androgeniczną urodę.

 

 

Zdjęcia dla French Magazine, mają bardzo delikatny, oniryczny charakter. Stylizacje także tworzą klimat na granicy jawy i snu. Dużo przeźroczystych tkanin, sukienka z ciekawym, asymetrycznym wzorem, czy ażurowy sweter z pewnością są godne uwagi, podobnie jak zaskakujący sposób ułożenia zdjęć- kadry zostały poprzecinane w pionie i ułożone w odwrotnej kolejności.

 

 

Alexandre Tabaste bo to on jest twórcą tego projektu, pracował już między innymi dla Yves Saint Laurent, ma też na koncie publikacje w Madame Figaro, MEN'S UNO czy L'Exeption.

 

 

Zobaczcie efekty współpracy polskiej modelki Marii Loks z fotografem Alexandre Tabaste tylko w naszej galerii!

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Maria Loks | D"VISION | Maria Loks dla French Magazine | Alexandre Tabaste |

podobne artykuły