Logotyp serwisu lamode.info
MARKETING MARKI WRANGLER WYRÓŻNIONY

MARKETING MARKI WRANGLER WYRÓŻNIONY

Są powody do dumy.

Działania marketingowe marki Wrangler na obszarze EMEA zostały nagrodzone. Marka kultowych już dżinsów zdobyła złote i srebrne wyróznienie podczas imprezy London International Awards (LIA) w Londynie, a także otrzymała nagrodę za najbardziej innowacyjną inicjatywę w zakresie marketingu cyfrowego podczas konkursu Global Fashion Awards w Nowym Jorku.

 

Nagrody London International Awards przyznawane są za nadzwyczajne dokonania w dziedzinie reklamy, projektowania i mediów cyfrowych. Markę Wrangler wyróżniono złotą statuetką za kampanię reklamową „Red” zrealizowaną w 2010 roku. Nagrodę otrzymała również linia premium - Blue Bell, której przyznano srebro za stronę internetową www.bluebelljeans.com poświęconą kolekcji na sezon wiosna–lato 2010.

 

Strona internetowa prezentująca kolekcję Wrangler Blue Bell na wiosnę i lato 2010 cieszyła się ogromnym uznaniem zarówno wśród użytkowników, jak i wśród jurorów. Zdobyła dotychczas wiele nagród, między innymi aż cztery Kanneńskie Lwy. Została także uhonorowana tytułem Najbardziej Innowacyjnej Inicjatywy Cyfrowej, który przyznano podczas ceremonii wręczenia nagród Global Fashion Awards zorganizowanej w nowojorskim hotelu Waldorf Astoria przez WGSN – najbardziej wpływową firmę zajmującą się analizowaniem rynków mody i prognozowaniem trendów.

 

Strona internetowa Blue Bell prezentuje kultowego modela Tony’ego Warda w rewelacyjnych ubraniach dżinsowych z kolekcji Blue Bell. Innowacyjne, interaktywne rozwiązania umożliwiają osobom odwiedzającym tę stronę manipulowanie postacią Warda, przerzucanie jej z jednego narożnika ekranu do drugiego, a nawet zdzieranie z niego ubrań. Podczas imprezy London International Awards (LIA) strona ta zdobyła srebrną statuetkę w kategorii Nawigacja/ Interakcja w Reklamie Cyfrowej.

 

Adam Kakembo, dyrektor ds. marketingu firmy Wrangler na obszar EMEA, powiedział: „Mam naprawdę wielkie szczęście, że mogę współpracować z takimi zespołami zajmującymi się reklamą. Cieszy mnie ogromnie, że nasza praca zdobyła uznanie kolegów ze środowiska mody i komunikacji kreatywnej. W czasach bezustannych nacisków na budżety marketingowe, konieczne jest nasycenie naszych reklam innowacjami i kreatywnymi rozwiązaniami. W końcu właśnie w ten sposób komunikujemy się z naszymi klientami, sprawiając, że ludzie na całym świecie rozmawiają na temat Wranglera – i noszą produkty tej marki”.

tagi: marka | rynek | marketing | Wrangler |

podobne artykuły