PL / EN
MARKA COS OTWIERA SKLEP W POZNANIU

MARKA COS OTWIERA SKLEP W POZNANIU

To będzie już drugi salon w Polsce szwedzkiej marki COS. Proste, futurystyczne formy i optymistyczna gama kolorów tym razem dostępna stanie się dla klientek Starego Browaru w Poznaniu

COS to dopracowana w każdym szczególe marka, zaczynając od spójnych, minimalistycznych kolekcji, wysmakowanych kampanii, aż po proste, designerskie wnętrza swoich butików. 

 

Od czerwca 2012 kolekcjami szwedzkiego brandu mogą cieszyć się mieszkańcy Warszawy, a od późnej jesieni również Poznania, bowiem COS otworzy swój drugi sklep w Polsce, w Centrum Handlowym Satry Browar. W nowym butiku znajdziemy pełną ofertę damskiej, męskiej jak i dziecięcej kolekcji na jesień zimę 2012, wyeksponowaną na 268 m2. Wnętrze, typowe dla COS, stworzone z naturalnych elementów zestawionych ze stylowymi oraz modernistycznymi funkcjami, odzwierciedlać będzie wartości estetyczne oraz filozofię marki.

 

Kolekcja COS na sezon jesień-zima 2012 opiera się na prostych, futurystycznych kształtach, wielowarstwowych stylizacjach i optymistycznej gamie barwnej. Dopracowane szczegóły i potrzeba eksperymentowania projektantów marki dały w efekcie nietuzinkowe wzory o niepowtarzalnym charakterze.

 

„Od momentu inauguracji marki na rynku w Polsce, jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy dalej się rozwijać w kraju znanym ze swojej tradycji i kultury na całym świecie. Mamy nadzieję, że nasza kolekcja, wnętrze nowo otwartego sklepu oraz filozofia COS zostanie pozytywnie odebrana przez przyszłych klientów w Poznaniu.” – skomentowała Marie Honda, Dyrektor Kreatywna marki.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

TOMASZ OSSOLIŃSKI WIOSNA 2022

tagi: COS w Warszawie | COS w Poznaniu | COS |

podobne artykuły