PL / EN
BRANDZOO.CO – MODOWY KLUB ZAKUPOWY

BRANDZOO.CO – MODOWY KLUB ZAKUPOWY

Markowa odzież, obuwie, dodatki - poznaj BrandZoo.co i rzuć się w wir wirtualnych zakupów. Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Mexx i wiele więcej znanych marek damskich, dziecięcych i męskich w bardzo atrakcyjnych cenach. Sprawdźcie! 

BrandZoo.co to nowy klub zakupowy na rynku, który chce się odróżniać od wszystkich innych podobnych serwisów sprzedażowych. Mówią o sobie - jedyny taki klub na świecie, który powstał w Polsce i daje tak ogromne możliwości swoim użytkownikom. Dlaczego?

 

Po pierwsze – jest to jedyne miejsce w sieci, gdzie klient po przekroczeniu pewnej niskiej bariery ma prawo do negocjowania ceny ze sprzedawcami w BrandZoo.

 

Po drugie – klub jest nowy, zatem potrzebuje wsparcia swoich klubowiczów, za co chce im się mocno zrewanżować. Jak? Daje niesamowitą możliwość wpływu na to, jakie pieniądze będzie wydawał klient naprawdę na zakupy w BrandZoo i to na stałe! Jeżeli zaprosi do klubu swoich znajomych lub w inny sposób zareklamuje klub i dzięki temu zarejestrują się w nim nowi użytkownicy – będzie otrzymywał stałe bonusy (określone procentowo) od wszystkich zakupów, jakie wykonają zaproszone przez niego osoby. Gromadzone w ten sposób środki będzie można wydać na wszystko, co dostępne w BrandZoo obniżając już i tak niskie ceny – nawet do jednej złotówki. I tak na okrągło...

 

brandzoo

 

Po trzecie – według znanej już formuły, markowe produkty w BrandZoo będą sprzedawane w tzw. kampaniach sprzedażowych, które będą trwały od kilku do kilkunastu dni. Szybki termin dostawy – nawet 48 godzin, możliwość zamawiania za pobraniem, odpowiednio dobrane marki ze standardowymi upustami nawet do 90%...

 

W klubie znajdzie się miejsce również do wymiany poglądów na temat mody – serwis zaprasza do współpracy wszystkich ambitnych blogerów, którzy chcą brać udział w rozwoju tej platformy od początku jej drogi.

 

BrandZoo.co właśnie przygotowuje się do rozpoczęcia sprzedaży w pierwszych kampaniach, które ruszą w ciągu dwóch tygodni. Zarejestrować się warto już teraz! Zapraszamy na www.BrandZoo.co.

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: BrandZoo | BrandZoo.co | klub zakupowy | zakupy online |

podobne artykuły