Logotyp serwisu lamode.info
BUTIK BOHOBOCO W GALERII MOKOTÓW

BUTIK BOHOBOCO W GALERII MOKOTÓW

Do tej pory projekty Bohoboco można było kupić na Mokotowskiej oraz w butiku on-line projektantów. Teraz modowy duet Michał Gilbert Lach i Kamil Owczarek zaprasza do nowego butiku w Galerii Mokotów.

Jasne, eleganckie i wysmakowane wnętrze nawiązujące stylem do paryskich butików – tak prezentuje się nowo otwarty butik modowego duetu Bohoboco w Galerii Mokotów. Projektanci Michał Gilbert Lach i Kamil Owczarek, których projekty do tej pory można było kupić na Mokotowskiej i w butiku on-line, postanowili dotrzeć do klienteli, która cierpiąc na wieczny brak czasu, zdecydowanie częściej robi zakupy w centach handlowych.

 

Salon Bohoboco zlokalizowany jest na pierwszym piętrze, w prestiżowej części Galerii Mokotów zwanej „złotą aleją”, w sąsiedztwie najbardziej pożądanych światowych marek. Stylistyka wnętrza ściśle współgra z minimalistyczną estetyką samych projektantów – białe ściany i podłogi zestawiono tu z czarnymi dodatkami i zadziornymi grafitti, które jako całość idealnie komponują się z klasycznymi projektami Bohoboco.

 

„Chcieliśmy, aby nasz butik nie był typowym sklepem w galerii handlowej.” -  mówi Kamil Owczarek. – „Zależało nam na odtworzeniu klimatu, jaki spotyka się w niedużych, ulicznych butikach Paryża.”

 

W nowym butiku znajdziemy projekty z najnowszej kolekcji projektantów, a także autorskie akcesoria marki. 

 

tagi: Bohoboco | butik Bohoboco w Galerii Mokotów | Michał Gilbert Lach | Kamil Owczarek |

podobne artykuły