PL / EN
MARIA LOKS W SESJI DLA CR FASHION BOOK

MARIA LOKS W SESJI DLA CR FASHION BOOK

Ostatnio doceniona przez Victorię Beckham i widywana coraz częściej na światowych wybiegach Maria Loks tym razem pojawiła się w edytorialu dla najnowszego numeru pisma Carine Roitfeld.

Wiosna upłynie nam pod znakiem tańca! Jest bowiem motywem przewodnim najnowszego numeru CR Fashion Book, który do kiosków w Europie trafił 21 lutego a w Stanach zadebiutuje tydzień później. Widać to już po jednej z okładek, na której uchwycono m.in baletkę z doczepionym obcasem. W środku drugiego numeru pisma Carine Roitfeld, byłej naczelnej Vogue Paris, znajdziemy sesje w pełni poświęcone tematowi tańca oraz nieco odbiegającą od tematu, lotniczą z polską modelką Marią Loks (D’Vision).

 

Edytorial „Flight of fancy” to przegląd najlepszych kreacji haute couture na wiosnę-lato 2013 od takich domów mody jak Chanel, Armani Privé, Christian Dior, Jean Paul Gaultier, Yiqing Yin, Worth, Iris van Herpen, Maison Martin Margiela, Ulyana Sergeenko, Atelier Versace czy Valentino. Śliczna Polka została uchwycona w typowo lotniczej scenerii – przy samolotach, z astronautą czy ze spadochronem, przez fotografa Mathieu Césara.

 

My jesteśmy na tak! A Wam jak się podoba?

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Maria Loks | Carine Roitfeld | CR Fashion Book |

podobne artykuły