Logotyp serwisu lamode.info

MAGDA FRĄCKOWIAK W LOOKBOOKU JUICY COUTURE WIOSNA LATO 2013

Polska modelka Magda Frąckowiak pozuje w lookbooku amerykańskiej marki Juicy Couture. Zobaczcie wiosenne zdjęcia pełne soczystych kolorów! 

MAGDA FRĄCKOWIAK W LOOKBOOKU JUICY COUTURE WIOSNA LATO 2013 10022 125835

Wiosna już tuż tuż! Możemy to wyraźnie poczuć oglądając najnowszy lookbook na nadchodzący sezon amerykańskiej marki Juicy Couture. Jest zachowany w świeżym, dziewczęcym stylu. 

 

 

Przed obiektywem stanęły trzy piękności: Anna Selezneva, Edita Vilkeviciute i polska modelka Magdalena Frąckowiak. Autorami zdjęć są Claudia Knoepfel i Stefan Indlekofer. Kolekcja jest pełna soczystych kolorów takich jak róż, kanarkowa żółć, fiolet, pomarańcz, mocna zieleń. Styl proponowany przez Juicy Couture to mnóstwo dżinsu w postaci spodni i dżinsowych kurtek.

 

 

Marka stawia też na romantyczny look proponując sukienki w ciekawe kwiatowe wzory, z dodatkiem falbanek. Na ubraniach zobaczymy różnorodne pritny: od wzorów liści na marynarce i shortach, aż po supermodne w tym sezonie czarno białe pasy na spodniach. Pojawiają się też uwodzicielskie koronki. Na uwagę zasługuje też bogaty wybór torebek, jaki prezentuje marka – znajdziemy tam ich różne modele od kopertówek po duże torby na co dzień.

 

 

Zobaczcie Magdę Frąckowiak pozującą w lookbooku Juicy Couture wiosna lato 2013 w naszej galerii. Czy ubrania i dodatki przypadły Wam do gustu? 

 

podobne artykuły