PL / EN
MARC JACOBS UCZY PROJEKTOWANIA MODY ONLINE

MARC JACOBS UCZY PROJEKTOWANIA MODY ONLINE

W serii wideo „MasterClass” projektant pokazuje, jak poszukiwać inspiracji i tworzyć własne kolekcje. Zobaczcie!

Marc Jacobs postanowił podzielić się z nami kilkoma sekretami, które zaprowadziły go na szczyt świata fashion, otwierając swój pierwszy internetowy kurs projektowania mody.

MARC JACOBS "MASTERCLASS"

Absolwent jednej z najlepszych szkół mody na świecie, Parsons School of Design w Nowym Jorku, poprowadzi 15-częściowy kurs projektowania pod nazwą MasterClass. To podróż po kreatywnych procesach Jacobsa, od początkowego poszukiwania inspiracji, przez projektowanie, aż po samo wykonanie. Dostępny dla subskrybentów, będzie również bliższym spojrzeniem na historię jego niezwykłych pokazów i filozofię brandingu.

wideo: Marc Jacobs MasterClass/Youtube

MARC JACOBS: INTERNETOWY KURS PROJEKTOWANIA MODY

Opowiem o rzeczach, które sam chciałbym wiedzieć, kiedy zaczynałem, powiedział nowojorczyk w trailerze zapowiadającym serię tutorialowych wideo. Sercem tego kursu będzie dostarczenie wiedzy na temat procesów technicznych związanych z projektowaniem mody. Czasem to materiał inspiruje sukienkę, innymi razy to sukienka, którą chcemy zrobić, zainspiruje tkaninę.

POLECAMY: CHCESZ BYĆ STYLISTĄ MODY? ZAPISZ SIĘ NA KURS LUCINDY CHAMBERS!

Naszym celem jest to, aby wszyscy, którzy ukończą kurs byli w stanie samodzielnie tworzyć ubrania, wyjaśnia David Rogier, fundator przedsięwzięcia MasterClass (2015). Ale chodzi o tworzenie rzeczy, które kochamy, i które coś dla nas znaczą. To wskazówka dla wszystkich, niezależnie od tego, co robią, dodaje.

Więcej o projekcie dowiecie się na stronie MasterClass.com, gdzie możecie zapisać się na ekskluzywne zajęcia u Marca Jacobsa i wiele innych inspirujących kursów! 

video

VERSACE JESIEŃ ZIMA 2020/21

tagi: news | edukacja | projektowanie mody | Marc Jacobs |

podobne artykuły