Logotyp serwisu lamode.info
MAMO, TATO… ODKRYJCIE Z NAMI CHILDRENSALON.COM

MAMO, TATO… ODKRYJCIE Z NAMI CHILDRENSALON.COM

Zobacz Childrensalon.com, miejsce, gdzie kupuje się najlepszą modę dla dzieci.

Childrensalon to brytyjska firma założona w 1952 roku. Dawniej słynęła z ręcznie szytych ubranek dla chłopców i dziewczynek, a dziś zajmuje się internetową sprzedażą odzieży, akcesoriów i zabawek najbardziej uznanych, wiodących i prestiżowych marek. Childrensalon.com to największy internetowy sprzedawca-dystrybutor takich brand’ów, jak: Burberry, Dior, Roberto Cavalli, Junior Gaultier, D & G Junior, Armani, I Pinco PALLINO i Fendi - i nowych projektantów, takich jak Lesy, Pamilla i Cap Ras. Za właściwy wybór całego asortymentu odpowiada grupa najlepszych kupców, popartych ponad 60-letnim doświadczeniem marki.

 

W sklepie znajdziemy ubranka i produkty na różne okazje. Tradycyjne i nowoczesne zabawki, akcesoria czy buty to tylko niektóre z dostępnych 12 000 rzeczy. Warto wspomnieć, że oferta uaktualniana jest codziennie.

 

tl_files/kids/miejsce/CHILDREN SALON/children saloon.jpg

fot. materiały prasoweChildrensalon.com dostarcza przesyłki na całym świecie. Sczyci się świetną jakością obsługi klienta i zespołem ponad 50 personal shoppe'rów, którzy dostępni on line, chetnie doradzą i pomoga wybrać kupującym właściwe produkty w dowolny dzień tygodnia. Firma otwarta jest również na polski rynek, o czym świadczy fakt obsługi dostępnej w języku polskim.

 

Więcej informacji znajdziecie na stronie www.childrensalon.com

tagi: dziecko | miejsce | moda |

podobne artykuły