Logotyp serwisu lamode.info
MAKIJAŻ NA POKAZIE NAJNOWSZEJ KOLEKCJI MACIEJA ZIENIA

MAKIJAŻ NA POKAZIE NAJNOWSZEJ KOLEKCJI MACIEJA ZIENIA

Zobacz propozycję makijażu w klimacie lat 80-tych, jaką eksperci L'Oreal wykreowali specjalnie na pokaz najnowszej kolekcji Macieja Zienia.

Jesienno-zimowa kolekcja Macieja Zienia zatytułowana "180 stopni" symbolizuję zmianę. Do tej pory projektant wierny ultrakobiecej, delikatnej sylwetce, w najnowszych propozycjach dodaje jej mocnego, glamrockowego charakteru. Oprócz zauważalnych zmian w projektach, transformacji ulega też makijaż. Eksperci L'Oreal specjalnie na pokaz Macieja Zienia, który w miniony piątek odbył się w warszawskiej Soho Factory, wykreowali spójny z ideą projektanta, look. Kobieta według Zienia porzuca więc w jesienno-zimowym sezonie klasyczne czerwone usta na rzecz mocno zaznaczonych oczu w kolorze butelkowej, metalicznej zieleni. Usta tracą na znaczeniu na rzecz cięższego oka i podkreślonych kości policzkowych, których charakter mocno przypomina nam stylizacje minionych lat 80. XX wieku.

 

Zajrzyjcie do galerii, gdzie prezentujemy zdjęcia z przygotowań do pokazu. Zobaczcie, jak tworzył się makijaż dopełniający pokaz Macieja Zienia.

tagi: makijaż | jesień-zima 2011/12 | pokaz | Maciej Zień |

podobne artykuły