PL / EN
MAGDA CIELECKA NAJBARDZIEJ STYLOWĄ AKTORKĄ

MAGDA CIELECKA NAJBARDZIEJ STYLOWĄ AKTORKĄ

Kosmetyczna marka L’Oréal Paris uhonorowała aktorkę Magdę Cielecką wyjątkowym tytułem - Najbardziej Stylowej Aktorki. Sprawdźcie szczegóły!

Oficjalnym partnerem minionego 36. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni była kosmetyczna marka L’Oréal Paris, która to zadbała o fryzury i makijaże ponad 100 gwiazd i gości na uroczystościach wręczenia nagród. Najpiękniejszą i najbardziej stylową gwiazdą czerwonego dywanu okazała się aktorka, Magdalena Cielecka. Od lat ceniona za niewymuszoną, subtelną elegancję i niebagatelny styl, podczas samego Festiwalu została uhonorowana dodatkowym tytułem. W ramach konkursów pozaregulaminowych marka L’Oréal Paris przyznała artystce Nagrodę dla Najbardziej Stylowej Aktorki. Tego typu nagroda została wręczona po raz pierwszy w ramach Festiwalu i stanie się stałym punktem harmonogramu wydarzenia.

 

- Magdalena Cielecka jest uosobieniem dwóch pasji, które od lat z powodzeniem realizuje L’Oréal Paris. Te pasje, to kino i piękno. Jesteśmy nie tylko partnerami licznych festiwali filmowych, ale również na stałe współpracujemy z gwiazdami największego światowego formatu. Przyznana przez nas nagroda jest wyrazem uznania  dla niekwestionowanego stylu Pani Magdy, na który składają się osobowość, charyzma, klasa oraz podziwiane przez nas dokonania artystyczne – powiedziała Katarzyna Chaber, Dyrektor marketingu marki L’Oréal Paris.

 

Zgodzicie się?

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Magda Cielecka | aktorka | L'Oreal | Festiwal Filmowy w Gdyni |

podobne artykuły