Logotyp serwisu lamode.info
LOOKBOOK KOLEKCJI UNITED COLORS OF BENETTON DLA DZIECI

LOOKBOOK KOLEKCJI UNITED COLORS OF BENETTON DLA DZIECI

Przedstawiamy jesienno-zimowe propozycje marki United Colors of Benetton dla dziewczynek.

Kolekcja nosi tytuł “Spacer dookoła świata” i inspirowana jest pięcioma europejskimi miastami – Kopenhagą, Mediolanem, Berlinem, Barceloną i Londynem. Wszystkie te miasta to swego rodzaju stolice mody. To w nich mają swój początek światowe trendy. Wyobraźmy sobie zatem, podróż po europejskich stolicach i ich wyjątkową atmosferę, którą odnajdziemy w najnowszej dziecięcej i dziewczęcej części kolekcji marki Benetton.

 

Kopenhaga – miasto Hansa Christiana Andersena, wypełnione romantycznością i bajkową atmosferą. Jest źródłem inspiracji dla przewodnich w kolekcji kolorów, takich jak brąz, róż, zieleń i fuksja. W tkaninach dominuje wełna oraz włókna wiskozy. Nawet klasyczne materiały typu sztruks są spierane specjalna techniką w celu uzyskania “marmurkowego charakteru”. 

 

Mediolan -  to nie tylko stolica finansów, a przede wszystkim mody. W kolorach dominują chłodne odcienie widoczne między innymi na kurtkach, albo ogniste i kwieciste printy uwiecznione na sukienkach. Z mieszanek szlachetnego kaszmiru stworzono przepiękną i "miłą" dla dzieci, dzianinę.

 

tl_files/kids/moda/LOOKBOOK BENETTON AW 2010 DZIEWCZYNKI/23309.jpg

fot. materiały prasowe/ S. Azario

 

 

Berlin – to “najmłodsza stolica” reprezentowana głównie przez “mode uliczną”. W palecie kolorów dominują przygaszone róże i fiolety. Specjalne miejsce poświęcono gniecionym, sztucznym futrom w kurtkach.

 

Barcelona – to synonim życia. Tu dominuje denim, błyszące tkaniny, farbowana bawełna i grube, mięsiste dzianiny. W kolorach przeważają -  ciemny niebieski, lila oraz fuksja z domieszką szarości.

 

Londyn – jest muzyką, gdzie atmosfera soft rock zmiksowana jest z czarnym denimem i “podniszczonym” dżersejem pełnym graficznych nadruków. Kurtki, jeansy i t-shirty występują w odcieniach czerni, bieli i czerwieni, "rockowo" dopełniając look.

tagi: dziecko | moda dziecięca | kolekcja | Benetton |

podobne artykuły