Logotyp serwisu lamode.info
LOOKBOOK JUSTYNA CHRABELSKA JESIEŃ ZIMA 2013/14

LOOKBOOK JUSTYNA CHRABELSKA JESIEŃ ZIMA 2013/14

Dziewczęco i ze sportowym przytupem. Zobaczcie, co na jesień zimę 2013/14 w swoim najnowszym lookbooku proponuje Justyna Chrabelska.

Konsekwentnie promuje styl, dzięki, któremu zyskała wielu fanów. Wciąż podąża utartą przez siebie ścieżką sportowej elegancji na co dzień. Justyna Chrabelska, którą niedawno odwiedziliśmy w jej warszawskim showroomie, o wizycie możecie przeczytać tutaj, udowadnia, że na minimalizmie zna się jak mało kto. Hołduje prostocie i funkcjonalności. Ubranie nie tylko ma być piękne, ale przede wszystkim łatwe do noszenia. W każdej swojej kolejnej kolekcji stawia na wysoką jakość i staranne wykończenie.

 

Podobnie jest z tą na jesień zimę 2013/14, którą znajdziecie w najnowszym lookbooku projektantki. Króluje dobrze nam znana delikatna dziewczęcość połączona ze sportowym szykiem. Pastelowe sylwetki przeplatają się z mocniejszą szarością czy butelkową zielenią. W kolekcji widać upodobania projektantki do brązowych pikowanych projektów, które pojawiły się w innej odsłonie już w poprzednim sezonie. Tym razem Justyna Chrabelska postawiła na przesuniętą i zaokrągloną linię ramion, podkreślenie ich falbanami oraz na cięte w szpic projekty. Każdy z nich ma charakterystyczny detal – falbanowe wykończenie, kaptur, golf czy sportowy ściągacz.

 

Co myślicie o nowych propozycjach projektantki?

 

tagi: Justyna Chrabelska | lookbook jesień zima 2013/14 |

podobne artykuły