PL / EN
VIVIENNE WESTWOOD – KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2013/2014

VIVIENNE WESTWOOD – KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2013/2014

Szalona babcia punku tym razem grasuje po zielonych ogrodach Kew. To zwiastun tego, że Vivienne Westwood startuje z kampanią kolekcji na sezon jesień zima 2013/2014. Zobaczcie zdjęcia!

 

W znajdujących się nieopodal Londynu, Królewskich Ogrodach Botanicznych – Kew Gardens, odbyła się sesja do kampanii Vivienne Westwood na sezon jesień zima 2013/2014. Promowane są w niej droższa linia marki –Gold Label, męska kolekcja oraz akcesoria.

 

To już kolejny raz, kiedy brytyjska projektantka pojawiła się wśród modeli i modelek prezentujących jej kolekcję. Tym razem za obiektywem kampanii stanął amerykański fotograf Jack Pierson.

 

Rozległa scenografia zielonych ogrodów Kew stanowi idealne tło dla średniowiecznych inspiracji Westwood. Jak to powiedziała projektantka, przy okazji pokazu swojej jesienno-zimowej kolekcji: „Kiedy cofasz się w czasie, otwierasz się na przyszłość”. W charakterystycznych stylizacjach, zadziorny punk rock miesza się z kostiumami dam średniowiecza, tartanowa krata i klasyczne prążki kontrastują z motywami fauny i flory z dawnych manuskryptów. Taka hybryda tradycji i nowoczesności to zdecydowany strzał w dziesiątkę.

 

Szalona Viv po raz kolejny dała nam mocnego kopa i wcale nie potrzebowała do tego glanów

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Vivienne Westwood | Vivienne Westwood kampania |

podobne artykuły