PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
MARY KATRANTZOU DLA MONCLER – SEZON JESIEŃ ZIMA 2013/2014

MARY KATRANTZOU DLA MONCLER – SEZON JESIEŃ ZIMA 2013/2014

Spotkanie klasyki z ekstrawagancją w kolekcji Mary Katranztou dla marki Moncler. Zobaczcie efekty!

Takie kolekcje mogą jedynie zapierać dech w piersiach i powodować gwałtowny skok ciśnienia. Efekt kolaboracji młodej projektantki z marką Moncler robi naprawdę piorunujące wrażenie. Mary Katranzou to prawdziwy skarb narodowy Wielkiej Brytanii. Kiedy absolwentka Central Saint Martin Collage of Art and Design, zaprezentowała swoją pierwszą kolekcję na londyńskim Fashion Weeku w 2009 roku, można było się spodziewać prawdziwego trzęsienia ziemi na światowym rynku mody. Imponujący start zapewnił jej sporą popularność, rosnące z dnia na dzień grono stałych klientek i zainteresowanych współpracą z młodą projektantką, dystrybutorów.

 

Trudno nie docenić takiego talentu. Z kolekcji na kolekcję, Katrantzou rozwija swój charakterystyczny, niepowtarzalny styl, który na długo zapada w pamięć. Surrealistyczne printy, feeria żywych kolorów oraz inspiracje sztuką i fotografią , stały się już jej autorską sygnaturą. Znalazła ona ujście w jesienno-zimowej kolekcji 2013/2014, która powstała we współpracy z Moncler, marką specjalizującą się przede wszystkim w szyciu kurtek puchowych. I tak efektowne kroje i kolorowe printy spotkały się z klasyką w stonowanych odcieniach.  

 

Zobaczcie całą galerię!

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Mary Katrantzou | Moncler | kolaboracja Mary Katrantzou Moncler | Mary Katrantzou dla Moncler jesień zima 2013/2014 |

podobne artykuły