PL / EN
LONDYŃSKIE MIESZKANIE CARY DELEVINGNE

LONDYŃSKIE MIESZKANIE CARY DELEVINGNE

Zobaczcie, jak swój nowy apartament urządziła brytyjska supermodelka!

WNĘTRZA GWIAZD: CARA DELEVINGNE

Nie jest żadnym sekretem, że supermodelka i aktorka Cara Delevingne posiada ogromną osobowość i kocha życie nocne. Dlatego kiedy nadszedł moment, aby urządzić swój nowy apartament w zachodnim Londynie, o pomoc poprosiła przyjaciela rodziny Toma Bartletta – jego zadaniem było uchwycenie zarówno jej charakteru „imprezowiczki”, jak i domatorki.

CARASalon Cary Delevingne (fot. architecturaldigest.com)

JAK MIESZKA CARA DELEVINGNE?

Majowe wydanie magazynu Architectural Digest zabiera nas w ekskluzywną podróż po nowych „kątach” Cary, które wyrażają jej ciekawą osobowość. To klasyczny, gregoriański dom z wysokim sufitem i dużymi oknami, w którym Bartlettowi udało się stworzyć ciepłe, przytulne, ale i nowoczesne wnętrze.

CARASypialnia Cary Delevingne (fot. architecturaldigest.com)

MODNY WYSTRÓJ WNĘTRZ 2018

W środku znajduje się pokój gościnny w odcieniach klejnotów z całym mnóstwem miejsc do siedzenia, które z pewnością posłużą licznym znajomym modelki. Jadalnia z „rozparowanymi” krzesłami, które dodają pomieszczeniu charakteru i okazała sypialnia z zadaszonym łóżkiem i widokiem na ogród, zapraszającym na upojną sesję jogi. Zobaczcie wszystkie zdjęcia mieszkania w galerii poniżej!

POLECAMY:  TRENDY WNĘTRZARSKIE 2018 - ŁAZIENKI

 

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Cara Deelevingne | gwiazdy | wnętrza | design |

podobne artykuły