Logotyp serwisu lamode.info
LOEWE - POKAZ JESIEŃ ZIMA 2019/20

LOEWE - POKAZ JESIEŃ ZIMA 2019/20

Swetry z perłami powracają do mody!

Spis treści

1. LOEWE – KOLEKCJA JESIEŃ ZIMA 2019/20

Szerokie spodnie, plisowane peleryny, swetry z perłami i męski szyk w ultra kobiecym wydaniu wyrażony za pomocą szlachetnych tkanin, takich jak jedwab i satyna. Zobaczcie trendy na pokazie Loewe jesień zima 2019/20!

LOEWE – KOLEKCJA JESIEŃ ZIMA 2019/20

Na pokazie Loewe jesień zima 2019/20 królowały szlachetne, prosty formy. Pojawiły się eleganckie, plisowane peleryny w odcieniu écru, koronkowe transparentne bluzki oraz sukienki wykończone futrem. W wieczorowym charakterze były spódnice dekorowane sreberkiem, satynowe sukienki z dekoltem V oraz jedwabne modele. Pojawiła się także wielowarstwowość, która stanowiła sposób na dodanie sylwetce objętości. Modelki miały na sobie i spódnice, i sukienki, i płaszcze – a wszystko to założyły jedno na drugie. Pokaz Loewe udowodnił, że jesień i zima to także pora na zabawę fasonami oraz kolorami. Damskie pasiaste garnitury noszono przez kobiety na wzór piżamy, a długie marynarki z rękawami typu dzwon i szerokie spodnie XXL zapowiedziały, że w tym sezonie najmodniejsze ubrania będziemy nosić na wzór mężczyzn - jednak jeszcze odważniej i swobodniej. Jeśli mowa o powrocie trendów, to ponownie zobaczymy perły na swetrach, które dodały stylizacji ponadczasowego charakteru.

POLECAMY: LOEWE - POKAZ WIOSNA LATO 2019

Loewe - stylizacje na pokazie jesień zima 2019/20 (fot. East News)

W galerii prezentujemy sylwetki z pokazu Loewe na jesień zimę 2019/20. Zobaczcie wybieg pełen futrzanych akcentów, pereł i srebra! 

tagi: Loewe | pokaz mody | jesień zima 2019/20 | TRENDY |

podobne artykuły