PL / EN
LIPSCANNER: SKANER KOLORU OD CHANEL

LIPSCANNER: SKANER KOLORU OD CHANEL

Nowy wymiar makijażu!

Zachwycił Cię kolor ujrzany na ulicy, w magazynie czy we wnętrzach? Przenieś go na swoje usta. Jak? Zeskanuj wybraną barwę przy pomocy LIPSCANNER od CHANEL i znajdź idealnie dopasowany odcień pomadki. Następnie wypróbuj ją wirtualnie za pomocą CHANEL TRY ON i zamów bezpośrednio poprzez aplikację!

CHANEL przedstawia LIPSCANNER, aplikację do makijażu ust nowej generacji. Skaner koloru został w 100 proc. opracowany przez markę i umożliwia natychmiastowe znalezienie szminki CHANEL, która odpowiada Twoim pragnieniom, w oparciu o odcienie i wizualizacje, które Cię inspirują. Zaledwie dwoma kliknięciami LIPSCANNER rozpoznaje wybrany kolor, sugeruje interpretację CHANEL z katalogu produktów marki i umożliwia natychmiastowe wypróbowanie jej na ustach za pomocą wirtualnej aplikacji do makijażu.


CHANEL LIPSCANNER: KOCHAJ, SKANUJ, ZNAJDŹ SWOJĄ IDEALNĄ POMADKĘ!

Usta przyjaciółki, ulica, portale społecznościowe, magazyn, plakat, część ubioru, obiekt. Inspiracja kolorami jest nieograniczona. Zeskanuj pożądaną barwę, a LIPSCANNER zasugeruje najbliższy odcień z gamy pomadek CHANEL. Jeśli wyborem jest twarz, LIPSCANNER zidentyfikuje również teksturę szminki - od matowej po błyszczącą.

Pierwsza na świecie aplikacja stworzona ekskluzywnie dla francuskiej marki, oparta jest na podwójnej wiedzy: w zakresie kolorów i faktur kolekcji makijażu ust CHANEL oraz bardzo specyficznym zastosowaniu sztucznej inteligencji (AI) do makijażu. Silnik rozpoznawania LIPSCANNER porównuje zeskanowany kolor z całą gamą CHANEL w czasie rzeczywistym, aby znaleźć pożądany produkt. Aplikacja oferuje intuicyjne, płynne i szybkie działanie, umożliwiając użytkownikom skanowanie dowolnego koloru i wizualizację interpretacji CHANEL na sobie.


Rzuć okiem

Twarz celebryty na zdjęciu lub modelka w kampanii reklamowej... Zrób zdjęcie za pomocą aplikacji lub wybierz obraz z rolki aparatu i pozwól LIPSCANNER zidentyfikować twarz, wykryć i wyodrębnić usta. Sztuczna inteligencja natychmiast przeanalizuje kolor i teksturę noszonego makijażu oraz zaproponuje produkt do ust CHANEL, który odpowiada Twoim oczekiwaniom.

Zeskanuj kolor, który Cię inspiruje

Teraz można zakochać się w kolorze i natychmiast przenieść go na usta za pomocą produktu CHANEL. Możesz także dopasować szminkę do ulubionego stroju lub akcesoriów. Na podstawie zdjęcia zrobionego za pomocą aplikacji lub wybranego z albumu LIPSCANNER precyzyjnie dobierze pożądany kolor za pomocą funkcji „Wybór koloru”. Algorytm może analizować odcień z dokładnością do najbliższego piksela, tworzyć powiązania z każdym produktem z gamy CHANEL, wyodrębnić i zaproponować najbliższy odcień w dwóch lub trzech wykończeniach (matowy, satynowy i błyszczący).


Zrealizuj swoje pragnienie w czasie rzeczywistym

Funkcja „Virtual Try On” w aplikacji pozwala przetestować zidentyfikowany produkt do makijażu CHANEL na ustach, dając Ci doskonałą okazję do zrobienia sobie selfie, które możesz zachować lub udostępnić. Wykraczając poza wirtualny makijaż, LIPSCANNER oferuje możliwość przekształcenia testu w rzeczywistość, proponując link do pożądanego odcienia na stronie chanel.com.

 

LIPSCANNER - ORYGINALNA KREACJA CHANEL

Jako pierwszy skaner koloru opracowany przez CHANEL, LIPSCANNER jest wynikiem kilkumiesięcznej współpracy między CHANEL’s Connected Experience Lab a Studiem Kreacji Makijażu CHANEL. Zaprojektowanie algorytmu dostępnego wyłącznie dla CHANEL i wyszkolenie go w zakresie rozwijania zdolności analitycznych na podstawie dziesiątek tysięcy obrazów twarzy zajęło kilka miesięcy. Ciągły proces uczenia się będzie również stopniowo włączany do przyszłych serii szminek CHANEL.


Dzięki wymagającym standardom i precyzji LIPSCANNER rozpoznaje oraz proponuje najbardziej odpowiedni produkt, biorąc pod uwagę koloryt skóry i kształt ust. Szybkość analizy i intuicyjność użytkowania pozwala również skupić się na tym, co najważniejsze, dzięki wysokiej jakości wirtualnego makijażu CHANEL: ocenie sugerowanej pomadki nałożonej na własne usta w pożądanym odcieniu i wykończeniu.

Ponad 400 produktów do ust od CHANEL

Naturalny, różowy, pomarańczowy, czerwony i śliwkowy - 5 rodzin barw, każda dostępna w wielu teksturach: błyszczyk, połysk, metalik, satyna i mat. Studio kreacji makijażu CHANEL opracowało każdy istniejący kolor i teksturę, aby wirtualizować ponad 400 produktów do ust marki - wszystkie dostępne do natychmiastowego „przymierzenia”.


Wirtualnie czy w prawdziwym życiu - kreatywność nie ma granic. Karm swoją inspirację zawsze i wszędzie. Odkryj kolor i ubierz swój uśmiech!


LIPSCANNER by CHANEL to aplikacja na iPhone`y dostępna bezpłatnie od 22 lutego 2021 roku w Apple App Store.

 

fot. materiały prasowe CHANEL

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: pomadki | Chanel |

podobne artykuły