PL / EN
LIDIA KALITA – POKAZ AUTORSKIEJ KOLEKCJI PRE-FALL 2014

LIDIA KALITA – POKAZ AUTORSKIEJ KOLEKCJI PRE-FALL 2014

Lidia Kalita od niedawna tworzy pod własnym nazwiskiem! Zobaczcie, co zaproponowała w czasie pierwszego pokazu swojej autorskiej kolekcji!

Lidia Kalita nie zwalnia tempa! Choć pod swoim nazwiskiem działa od niedawna, to na swoim koncie ma już pierwszy pokaz autorskiej kolekcji!

W minioną sobotę, w rytm dynamicznej muzyki, w przestrzeni warszawskiego Domu Handlowego Klif, zaprezentowała swoje pomysły na sezon pre-fall 2014. Nowoczesne ubrania, skierowane do współczesnych kobiet podała w wyrazistej wersji kolorystycznej – na wybiegu królował energetyzujący oranż zestawiony z czernią i bielą. Projektantka postawiła na grę kontrastów i nietypowych połączeń, stąd w kolekcji grzeczne kołnierzyki typu bebe, prześwitujący czarny płaszcz z ogromnymi grochami czy projekty zwracające uwagę ozdobnymi siatkowymi panelami. Technologiczne, nowoczesne tkaniny oraz sportowe formy mieszały się z klasyczną elegancją i mocno kobiecymi sylwetkami, a całość uzupełniły buty, torby oraz okulary sygnowane nazwiskiem projektantki.

 

Kolekcję na żywo obejrzały m.in. Ewa Wojciechowska, Viola Kołakowska, Ewa Pacuła, Omenaa Mensah, Anna Wendzikowska, Magdalena Steczkowska, Aleksandra Mikołajczyk oraz Candy Girl. A co o niej myśli sama projektantka?


 „To kolekcja, która jest połączeniem kolorów lata z fasonami, które będę proponowała w sezonie jesienno-zimowym, czyli pudełkowe góry, rozkloszowane spódnice, długość midi, charakterystyczna pianka, czyli neoprenowe tkaniny, które pozwalają na użycie nowych konstrukcji i rozwiązań” – powiedziała Kalita.


W galerii znajdziecie wszystkie zdjęcia z pokazu!

 

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Lidia Kalita pre-fall 2014 | Dom Mody Klif | pokaz mody | pokaz mody Lidia Kalita | LIDIA KALITA |

podobne artykuły