PL / EN
LANVIN JESIEŃ ZIMA 2013/14

LANVIN JESIEŃ ZIMA 2013/14

Francuski dom mody Lanvin tym razem stawia na zaskakujące połączenia różnorodnych motywów. Zobaczcie, co Alber Elbaz proponuje na jesień zimę 2013/14!

Look szkolnej dziewczyny z nawiązaniem do lat 60–tych, razem z multikolorowymi nadrukami i przeskalowaną biżuterią – to połączenie brzmi absurdalnie. Jednak Alber Elbaz znalazł dla tych wszystkich elementów wspólny mianownik w swojej najnowszej kolekcji jesień zima 2013/14 dla domu mody Lanvin. Sam podsumował projekty, jako mówiące o zmianach zachodzących na świecie, a tym samym w kobietach i ich wizerunku. Projektant tym razem podejmuje temat skupiając się bardziej na lokalnych tendencjach widocznych w jego rodzinnej Francji.

 

W najnowszej kolekcji francuskiego domu mody królują taliowane sukienki z rozkloszowanym dołem i odkrytą górą. Nie zabrakło również falban i stylowych żabotów zachowanych w tonacji beżu. Zobaczyć mogliśmy także różne kroje praktycznych marynarek: z pagonami czy na suwak. Oprócz wszechobecnej i nieśmiertelnej czerni znaleźć można mocne akcenty malinowego różu, kanarkowej żółci czy odcienie głębokiego granatu.

 

 

Naszą uwagę zwróciły przede wszystkim owadzie akcenty w postaci broszek i aplikacji na materiale. Hitem kolekcji z pewnością okażą się metalowe naszyjniki z różnego rodzaju słowami m.in.: helo, love, cool.

 

 

Na pokazie pojawiły się polskie modelki: Kasia Struss, Magda Jasek i Magdalena Frąckowiak. Zobaczcie, jak prezentowały się na wybiegu słynnego domu mody Lanvin.

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Lanvin | Lanvin kolekcja jesień zima 2013/14 | Kasia Struss | Magda Jasek | Magdalena Frąckowiak |

podobne artykuły