PL / EN
POKAZ DAMSKIEJ KOLEKCJI LANVIN JESIEŃ ZIMA 2012/13 – PUZDERKO Z NIESPODZIANKĄ

POKAZ DAMSKIEJ KOLEKCJI LANVIN JESIEŃ ZIMA 2012/13 – PUZDERKO Z NIESPODZIANKĄ

Alber Elbaz pokazem jesienno-zimowej kolekcji dla kobiet obchodził dziesięciolecie współpracy z francuską marką Lanvin. Zobacz, co przygotował na swój okrągły jubileusz!

Dziesięć lat współpracy z francuskim domem mody Lanvin obchodził Alber Elbaz, pokazując kolekcję dla kobiet na sezon jesień zima 2012/13. Co pokazał? Karnawałowy szał, radosne święto mody, celebrację wysokiego krawiectwa, francuską frywolność i wirtuozerię.

 

Zaczęło się od mocnych kolorów – serią gładkich sukienek bijących w oczy barwami, następnie, zupełnie niespodziewanie wybieg zdominowała czerń. Zestawienia różnych faktur, spomiędzy których wyróżniał się szlachetny aksamit nieco przesunęło akcenty, zwykle stawiane przez Elbaza. Zaraz potem wkroczyły sute ozdoby i aplikacje – istny barokowy karnawał szlachetnych kamieni i bogatych zdobień. Końcowa część kolekcjiwieczorowa – była już wesołą modową zabawą, podczas której Elbaz po raz kolejny pokazał, że moda może mieć poczucie humoru: pojawiły się kolorowe futra, zadziwiające falbany i nie do końca praktyczne, ale chwytające za serce drapowania. W krojach projektant zastosował swoje ulubione krojeołówkowe spódnice, zgrabne, ale nie obcisłe sylwetki, ale przeciwstawił im dziewczęce sukienki przypominające takie, którymi zwykły dziewczynki stroić swoje lalki.

 

A więc moda a’la Elbaz (a wiec również a’la Lanvin) to przede wszystkim dobra zabawa – nieustające przyjęcie – co najmniej tak huczne jak to, które Elbaz wyprawił po pokazie jesienno-zimowej kolekcji.  Życzymy więc Alberowi dalszych dziesięcioleci w towarzystwie francuskiego domu mody – najwyraźniej współpraca ta służy obu stronom.

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Lanvin | Alber Elbaz | Lanvin jesień zima 2012/13 | pokaz mody jesień zima 2012/13 |

podobne artykuły