Logotyp serwisu lamode.info
KYLIE JENNER: 22 NAJLEPSZE STYLIZACJE Z OKAZJI 22. URODZIN CELEBRYTKI

KYLIE JENNER: 22 NAJLEPSZE STYLIZACJE Z OKAZJI 22. URODZIN CELEBRYTKI

Fluorescencyjne barwy królują w garderobie Kylie Jenner. 

Spis treści

1. KYLIE JENNER – TOP STYLIZACJE

Kylie Jenner postanowiła świętować urodziny u wybrzeży Włoch na jachcie „Tanquility” w towarzystwie swojego partnera Travisa Scotta, mamy Chris Jenner wraz z Corey’em Gamble oraz przyjaciółmi. Z okazji 22. urodzin celebrytki, prezentujemy Wam jej najlepsze stylizacje, które niedawno zaprezentowała na swoim Instagramie.

KYLIE JENNER – TOP STYLIZACJE

Kylie Jenner lubi zmysłowe kroje ubrań, a łączy je ze sportowymi elementami garderoby. W ten sposób uzyskuje ultra kobiecy i niezobowiązujący look. Sięga po krótkie topy i dopasowane spodnie, które precyzyjnie podkreślają jej figurę. Wybiera sukienki o kroju marynarki oraz winylowe płaszcze, nosząc je bezpośrednio na ciało i do szpilek. Fluorescencyjne modele w bieliźnianym klimacie, z kolei łączy ze sneakersami. W ten sposób kontrastuje ze sobą dwa style, elegancki i wieczorowy oraz sportowy i dzienny. W garderobie Kylie Jenner nie brakuje ekstrawaganckich deseni oraz detali, takich jak cętki, pierza, cekiny czy plastik.

POLECAMY: KYLIE JENNER NAJMŁODSZĄ MILIARDERKĄ W HISTORII 

W galerii zdjeć prezentujemy 22 najlepsze stylizacje z okazji 22. urodzin celebrytki, które doskonale oddają najgorętsze trendy sezonu wiosna lato 2019

tagi: Kylie Jenner | wiosna lato 2019 | TRENDY |

podobne artykuły