Logotyp serwisu lamode.info
KYLIE JENNER – CZY KRÓLOWA INSTAGRAMA JEST IKONĄ STYLU?

KYLIE JENNER – CZY KRÓLOWA INSTAGRAMA JEST IKONĄ STYLU?

Jej styl inspiruje 144 milionów obserwujących na Instagramie.

 

Spis treści

1. KYLIE JENNER – TAJNIKI STYLU

2. KYLIE JENNER – POMIĘDZY ELEGANCKIM, A SPORTOWYM STYLEM

3. KYLIE JENNER – NEONOWE KOLORY W GARDEROBIE

Portal Polyvore już w 2016 roku umieścił Kylie Jenner na liście ikon stylu obok gwiazd, takich jak Rihanna, Kendal Jenner, Gigi Hadid czy Selena Gomez. Zobaczcie, jak wygląda styl królowej Instagrama, której profil obserwuje 144 miliony osób! 

KYLIE JENNER – TAJNIKI STYLU

Kylie Jenner swoje stylizacje buduje na zasadzie miksowania zmysłowych, dopasowanych krojów np. sukienek z wygodnymi sneakersami. Królowa Instagrama łączy ultra kobiecość z wyrafinowaniem, ekstrawagancją i sportowym stylem. W związku z tym wybiera modele ubrań precyzyjnie podkreślających jej figurę, które są niczym druga skóra, by następnie kontrastować je ze swobodnymi projektami w stylu chłopczycy.

KYLIE JENNER – POMIĘDZY ELEGANCKIM, A SPORTOWYM STYLEM

Kylie Jenner nosi krótkie mini sukienki z dużymi bufiastymi rękawami i marszczeniami, zainspirowane epoką wiktoriańską. Sięga także po gorsetowe warianty kontrastujące z białymi sportowymi butami i skarpetami. Gwiazda nie stroni także od elementów garderoby, które robią cały look, takich jak pierzasta krótka sukienka w odcieniu wibrującego różu w klimacie glamour. Wspomniany model, który królowa Instagrama założyła z okazji swoich 22. urodzin, zmysłowo eksponował ramiona i nogi.

POLECAMY: KYLIE JENNER – STYLIZACJE Z OKAZJI 22. URODZIN CELEBRYTKI

KYLIE JENNER – NEONOWE KOLORY W GARDEROBIE

Kylie Jenner wybiera także odważne, ekstrawaganckie projekty sukienek w odcieniu fluorescencyjnej pomarańczy. Wśród najczęściej noszonych przez nią kolorów znajdują się właśnie te neonowe (limonka, soczysta zieleń, mocny róż). Letnie barwy noszone przez cały rok sprawiają, że styl gwiazdy jest jeszcze bardziej wyrazisty, a obok wybieranych przez nią outfitów nie można przejść obojętnie.

W galerii zdjęć prezentujemy stylizacje Kylie Jenner, która wyznacza trendy modowe na Instagramie. Czy Waszym zdaniem królowa social mediów jest współczesną ikoną stylu?  

tagi: Kylie Jenner | wiosna lato 2019 | TRENDY | INSTAGRAM |

podobne artykuły