PL / EN
KWIATÓW MOC – POKAZ KOLEKCJI D&G WIOSNA-LATO 2011

KWIATÓW MOC – POKAZ KOLEKCJI D&G WIOSNA-LATO 2011

Wejdź razem z duetem Domenico Dolce i Steffano Gabbana do rześkich ogrodów - zachwyć się ich najnowszą damską kolekcją na sezon wiosna-lato 2011.

Projektanci D&G są bardzo konsekwentnymi i niezwykle kreatywnymi artystami – zarówno w męskiej, jak i damskiej linii swojej kolekcji nawiązali do jednego źródła inspiracji – zacienionych ogrodów pełnych kwitnących drzew i krzewów oraz leniwej atmosfery weekendowych pikników.

 

Afirmacja młodości i świeżości przebija przez projekty Domenico Dolce i Steffano Gabbana – maxi sukienki w olbrzymie kwiaty, chustki wiązane na głowach, spódniczki w kratkę i stylizacje „ogrodnicze” – wszystko to adresowane jest raczej do wkraczających w życie dziewcząt niż dojrzałych kobiet. Młodzież będzie urzeczona espadrylami na koturnach, obszernymi torbami z materiału, obszernymi spódnicami z jeansu, a przede wszystkim zachwyci się wszechobecnymi floral print’ami, które znakomicie oddają beztroską atmosferę wiosny i lata. Jest w tej kolekcji ogromna doza słodyczy w klimacie lat 50-tych, choć nie jest to słodycz niewinna – fanka D&G umie zestawić dwa pozornie niepasujące do siebie kwiatowe wzory, odważnie rozpina guziczki koszuli i pozwala innym dojrzeć koronkę stanika, nie boi się krótkich spódniczek z falbankami. D&G zawsze specjalizowali się w figlarnym, czasem nawet kiczowatym erotyzmie – musimy jednak przyznać, że z roku na rok nabierają smaku, z coraz większą subtelnością pokazując kobiecość.

 

D&G to marka dla świadomych i pewnych siebie młodych kobiet, odważnych nie tylko na polu własnych stylizacji, ale i w swoim życiu – prawdziwie nowoczesna firma modowa XXI wieku!

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: pokaz | wiosna-lato 2011 | D&G |

podobne artykuły