PL / EN
KTW FASHION WEEK: POLSKA MODA JUŻ WKRÓTCE PODBIJE ŚLĄSK

KTW FASHION WEEK: POLSKA MODA JUŻ WKRÓTCE PODBIJE ŚLĄSK

4 dni pokazów, wykładów i dyskusji. Zobaczcie!

Za nieco ponad 2 tygodnie, bo już 9 listopada, rusza ważne wydarzenie na modowej mapie Polski – KTW Fashion Week w Katowicach. Na gości czekać będą cztery dni pokazów, spotkań i dyskusji, które wypełnią klimatyczne przestrzenie Fabryki Porcelany. Śląsk przywita zarówno znanych, jak i początkujących projektantów – temu wydarzeniu naprawdę warto przyjrzeć się z bliska.

KTW FASHION WEEK: POKAZY MODY

Swoje kolekcje zaprezentują takie marki, jak: MMC, Bizuu, 303 Avenue, Just Paul, Paprocki&Brzozowski, Natasha Pavluchenko, Lidia Kalita, Marlu, Laurelle, Pilawski, Thecadess, Haratyk, Kaskrystoraz Anti by Gibaszewski, Tundra, Angelika Józefczyk, Lofju, Paulina Mrożek, Alicja Woszkowska, Jarosław Ewert, Artur Stec-Leser, Sandra Stachura i Jagoda Bartczak. Za reżyserię pokazów zadba Waldek Szymkowiak, który ma już w swoim dorobku współpracę z domem mody Jean Paul Gaultier, Prada, czy Bottega Veneta.

KTWKTW Fashion Week, 9-12 listopada, Katowice (fot. materiały prasowe)

KTW FASHION WEEK: WYKŁADY I DEBATY

W kalendarzu katowickiego tygodnia mody znalazło się również miejsce na wykłady i debaty z Wysokimi Obcasami oraz portalem Wedding.pl. Wśród gości specjalnych znajdą się m.in. Jessica Mercedes oraz Jessica Ziółek.

5 lat temupostanowiliśmy uratować niszczejącą w Katowicach Fabrykę Porcelany. Kupiliśmy ruiny, dając im nowe życie. Teraz jest to jedno z najciekawszych miejsc offowych na Śląsku i podobno wzorcowa rewitalizacja. Właśnie kończymy remonty. Widać ludzi, widać czerwona cegłę, widać normalne codzienne życie i pracę, mówi inicjator KTW Fashion Week oraz prezes Fundacji Giesche, Robert Wyszyński.

Szczegóły dotyczące wydarzenia znajdziecie na fanpage'u wydarzenia (KTW Fashion Week) - gorąco polecamy wszystkim miłośnikom mody!

video

VERSACE WIOSNA LATO 2019

tagi: KTW FASHION WEEK | MODA | WYDARZENIA |

podobne artykuły