PL / EN
KRÓTKIE FRYZURY DAMSKIE – TRENDY MODA ULICZNA 2018

KRÓTKIE FRYZURY DAMSKIE – TRENDY MODA ULICZNA 2018

Odważnie na jeżyka czy nieśmieretlny bob?

Krótkie cięcie u kobiet wyostrza rysy twarzy i dodaje charakteru. Aby się jednak na nie zdecydować, nierzadko potrzeba dużo odwagi i poważnej decyzji o ścięciu wieloletnio zapuszczanych włosów. Czy warto? Stylowe inspiracje prosto z Paryża, Mediolanu, Nowego Jorku i Londynu udowadniają, że tak!

ZOBACZ TEŻ: TRENDY CIĘCIA WŁOSÓW JESIEŃ ZIMA 2018/19

KRÓTKIE CIĘCIA WŁOSÓW – TRENDY 2018

Od dwóch lat popularnością wśród kobiet cieszą się bardzo krótkie cięcia włosów, w stylu pixie, a nawet na jeżyka. Te drugie, choć jeszcze do niedawna święciły triumfy, teraz zostawiamy już modelkom high fashion i buntowniczym duszom, za to zadziorna fryzura pixie i inspirowana kultowym wizerunkiem Twiggy nieustannie powraca na głowach światowych gwiazd i fashionistek.

Blond bob (fot. East News)

Jeżeli preferujecie nieco dłuższe fryzury, wybierzcie krótszą lub dłuższą wersję boba, czyli tzw. long boba lub loba. W wersji klasycznej lub asymetrycznej, wyrównana lub z przodu dłuższa, z grzywką lub bez – ta uniwersalna fryzura pasuje do każdego kształtu twarzy.

POLECAMY: MODNE STYLIZACJE WŁOSÓW JESIEŃ ZIMA 2018/19

Przy krótkich damskich włosach do łask powróciły również proste gęste grzywki, ale opcja z nieregularną, nonszalancką, ale także i bez, z przedziałkiem na środku lub z boku, albo zaczesane do tyłu wciąż są w trendach. Decyzja o grzywce powinna być dostosowana przede wszystkim do kształtu twarzy i grubości włosów.

Szukacie inspiracji przed wizytą u fryzjera? Zajrzyjcie do naszego albumu krótkich fryzur!

video

DIOR WIOSNA LATO 2019

tagi: fryzury | moda uliczna | jesień zima 2018/2019 | TRENDY |

podobne artykuły