PL / EN
33 FRYZURY Z MODY ULICZNEJ DO WYPRÓBOWANIA JESIENIĄ 2019

33 FRYZURY Z MODY ULICZNEJ DO WYPRÓBOWANIA JESIENIĄ 2019

Krótkie, retro fale i kucyki.

Proste włosy z grzywką, retro fale, burza loków czy warkocze – odkryjcie 33 najlepsze fryzury z mody ulicznej do wypróbowania jesienią 2019!

FRYZURY NA JESIEŃ 2019 – INSPIRACJE MODĄ ULICZNĄ

W tym sezonie pośród fryzur zainspirowanych modą uliczną nie zabraknie klasycznych i wygodnych rozwiązań, jak i eksperymentowania z kolorem. Influencerzy szczególnie upodobali sobie proste kosmyki z przedziałkiem na środku, boby typu waves (z włosami sprawiającymi wrażenie potarganych na wietrze) oraz afrykańskie warkocze. W sferze uczesań nie zabrakło także drobnych loków, jak z filmu „Grease” oraz różowych fryzur, które stanowią sposób na wyróżnienie się z tłumu. Ponadto włosy będziemy nosić na wzór minimalistek – długie, blond i wyglądające jakby były pogniecione. Mężczyźni natomiast być może zaprezentują trend na odważny, fioletowy kolor.

Jeśli udajecie się na wieczorową galę, wciąż w modzie są gładkie włosy zaczesane do tyłu. Będą pasowały do damskich smokingów, jak i sukienek w punk rockowym klimacie. To ulubione rozwiązanie m.in. Jennifer Lopez czy Kendal Jenner. W stylu baletnicy są również wysokie koki oraz kucyki, ale uwaga - w tym sezonie noszone z pejsem.

POLECAMY: PÓŁDŁUGIE FRYZURY DAMSKIE - TRENDY WIOSNA LATO 2019

W galerii zdjęć zobaczycie najmodniejsze fryzury z mody ulicznej na jesień zimę 2019/20. Którą z nich wypróbujecie?

video

GABRIELLE CHANEL, THE PURSUIT OF PASSION

tagi: włosy | jesień zima 2019/20 | moda uliczna | TRENDY |

podobne artykuły