Logotyp serwisu lamode.info
KREMY VALMONT – PRIME GENERATION

KREMY VALMONT – PRIME GENERATION

Szwajcarska marka stosuje nowe technologie w pielęgnacji przeciwdziałającej starzeniu się skóry.

Szwajcarska firma Valmont wykorzystując najnowsze dokonania naukowców wprowadza na rynek nową linię produktów regenerujących Prime Generation. Kosmetyki zawierają udoskonalone formuły  i odpowiadają na wszystkie potrzeby skóry w zakresie węglowodanów, tłuszczów i białek. Składniki te stanowią dla skóry niezwykłą dietę zapobiegającą starzeniu się, a jednocześnie stawiają sobie za cel widoczne i trwałe zapanowanie nad oznakami upływającego czasu.

 

Jak mówi Prezes Grupy Valmont, Didier Guillon - „Wraz z Prime Generation firma Valmont przekracza granice skuteczności w kosmetyce komórkowej.”

 

Serce nowych formuł firmy Valmont tworzą trzy substancje odżywcze, które stymulują DNA skóry, przez co zyskuje ona zdrowy wygląd, a zmarszczki ulegają wygładzeniu:

 

1. Białka, w formie koktajlu PEPTYDY+.


Ten innowacyjny koktajl, składający się z syntetycznych peptydów i różnych wyciągów, zapewnia synergię między różnymi składnikami aktywnymi, czego efektem jest potrójna skuteczność.

 

 

2. Węglowodany, w formie potrójnego DNA.

 

Potrójne DNA pomaga skórze zregenerować się i walczyć z widocznymi oznakami upływu czasu. W swoich formułach firma Valmont łączy je z RNA (kwasem rybonukleinowym). Działają one wspólnie w synergii jako silny bioaktywator, stanowiąc prawdziwe źródło energii dla komórek.

 

3. Tłuszcze w formie LIPOSOMÓW.

 

Dzięki liposomom przenikanie aktywnych składników jest dziesięciokrotnie głębsze i wraz z potrójnym DNA zwiększa siły życiowe komórek. Naskórek odzyskuje miękkość i jędrność.

 

 

tagi: uroda | pielęgnacja | krem |

podobne artykuły