Logotyp serwisu lamode.info
ZRÓB SIĘ NA SZARO Z BOHOBOCO

ZRÓB SIĘ NA SZARO Z BOHOBOCO

BOHOBOCO we wspópracy z LAMODE.INFO ogłasza konkurs na najlepszą stylizację utrzymaną w najmodniejszym kolorze sezonu!

Do niedawny kolor szary zarezerwowany był tylko dla ,,szarych myszek’’ – osób, które nie lubią rzucać się w oczy i chcą pozostać niezauważone. Jednak wszystko uległo zmianie! Barwa ta bowiem szturmem wtargnęła na salony i mimo tego, że zaliczana jest do grupy ,,zimnych’’  stała się najgorętszym kolorem sezonu, a powiedzenie ,,być zrobionym na szaro’’ nabrało nowego znaczenia.

 

Z okazji trwającego karnawału marka BOHOBOCO ogłasza konkurs ,,Zrób się na szaro z Bohoboco’’! Aby wziąć udział w konkursie wystarczy przysłać nam zdjęcia stylizacji utrzymanej w kolorystyce będącej tematem konkursu. Może to być stylizacja w stylu casual lub ekstrawagancka propozycja wieczorowa, która sprawdzi się nie tylko na eleganckim przyjęciu, a także podczas karnawałowej zabawy. Zdjęcia, wraz z krótkim opisem prosimy wysyłać na adres: konkurs@lamode.info.  W tytule maila prosimy o dopisek: BOHOBOCO.

 

UWAGA! KONKURS ZOSTAŁ ZAKOŃCZONY.

 

Już wkrótce spośród nadesłanych zgłoszeń, jury konkursy w składzie: Michał Gilbert Lach (BOHOBOCO), Kamil Owczarek (BOHOBOCO) oraz Karolina Kucharska (LAMODE.INFO), wybierze trzy najlepsze stylizacje, które zostaną nagrodzone. Nagrodą w konkursie są 3 pary szarych szpilek (na zdjęciu) ufundowane przez markę BOHOBOCO! Wyniki konkursu zostaną ogłoszone najpóźniej 28.02.1011. Redakcja portalu LAMODE.INFO skontaktuje się ze zwycięzcami drogą mailową w celu ustalenia sposobu odbioru nagrody oraz pożądanego rozmiaru szpilek.

 

tl_files/COMMUNITY/KONKURSY/KONKURS BOHOBOCO/szpilki 22.jpgfot. LAMODE.INFO

 

Dowiedz się więcej o BOHOBOCO!

 

tagi: konkurs | Bohoboco | marka | projektant |

podobne artykuły