PL / EN
WYNIKI KONKURSU - ZOSTAŃ STYLISTKĄ MANGO PODCZAS HAPPY SHOPPING BY MANGO

WYNIKI KONKURSU - ZOSTAŃ STYLISTKĄ MANGO PODCZAS HAPPY SHOPPING BY MANGO

Drodzy Czytelnicy! Znamy już nazwiska laureatek naszego konkursu. Zobaczcie, kto nawiąże współpracę z Mango w ramach wydarzenia Happy Shopping By Mango!

Bardzo dziękujemy za tak licznie nadesłane na konkurs zgłoszenia. Wybór był trudny, jednak miło nam poinformować, że firma MANGO przyznała nagrody następującym osobom:

 

MIEJSCE 1 - laureatką pierwszego miejsca jest Dominika D., która w nagrodę otrzyma voucher na zakupy o wartości 500 PLN do wykorzystania w salonach MANGO oraz zostanie ekspertem i nawiąże współpracę z marką w ramach zbliżającego się wydarzenia Happy Shopping By Mango. Poniżej prezentujemy zwycięską stylizację:

 

tl_files/COMMUNITY/KONKURSY/KONKURS MANGO/kolaz mango, Dominika Dec.jpg

autor: Dominika D.

 

 

MIEJSCE 2 - laureatką drugiego miejsca jest Ewa D., która w nagrodę otrzyma voucher na zakupy o wartości 300 PLN do wykorzystania w salonach MANGO. Poniżej prezentujemy wyróżnioną stylizację:

 

tl_files/COMMUNITY/KONKURSY/KONKURS MANGO/stylizacja mango.jpg

autor: Ewa D.

 

 

MIEJSCE 3 - laureatką trzeciego miejsca jest Marta J., która w nagrodę otrzyma voucher na zakupy o wartości 200 PLN do wykorzystania w salonach MANGO. Poniżej prezentujemy wyróżnioną stylizację:

 

tl_files/COMMUNITY/KONKURSY/KONKURS MANGO/Kolaze [640x480].jpg

autor: Marta J.

 

Wszystkim laureatkom serdecznie gratulujemy!

 

video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: Mango | Happy Shopping by Mango | konkurs |

podobne artykuły