Logotyp serwisu lamode.info
UWAGA, KONKURS! – ZOSTAŃ STYLISTKĄ MANGO PODCZAS HAPPY SHOPPING BY MANGO

UWAGA, KONKURS! – ZOSTAŃ STYLISTKĄ MANGO PODCZAS HAPPY SHOPPING BY MANGO

Hiszpańska marka Mango i LAMODE.INFO zapraszają wszystkie bloggerki do udziału w niezwykłym konkursie. Do wygrania współpraca z brandem podczas wydarzenia Happy Shopping By Mango. Poznajcie szczegóły!

Uwaga już 20. października 2011 roku w sklepach Mango w całej Polsce odbędzie się niezwykłe święto mody – Happy Shopping By Mango, podczas którego marka przygotowała dla swoich klientek mnóstwo niespodzianek. Rabaty, porady wizażystek i stylisty (w wybranych salonach MANGO), upominki – to tylko nieliczne z atrakcji, które czekają na klientki Mango w dniu 20. października pomiędzy godziną 15.00 a 20.00 w wybranych salonach na terenie kraju. Do udziału w wydarzeniu zapraszamy wszystkich czytelników LAMODE.INFO, dla których marka przygotowała wiele niespodzianek i nagród. Więcej na temat wydarzenia znajdziecie tu.

 

Uwaga! Mamy dla Was atrakcyjny konkurs – do współpracy z marką Mango zapraszamy wszystkich bloggerów modowych! Macie szansę wygrać wyjątkowe nagrody – w tym niepowtarzalną okazję bycia stylistą Mango w ramach Happy Shopping By Mango. To nie tylko świetna zabawa i praca na żywym organizmie, ale także wyjątkowa szansa, by wzbogacić swoje portfolio o pracę dla prestiżowej, międzynarodowej marki. Pierwsza laureatka zostanie nie tylko ekspertem Mango, otrzyma także atrakcyjne wynagrodzenie oraz bon o wartości 500 PLN do wykorzystania w salonach marki. Laureatki II i III miejsca otrzymają w nagrodę bony o wartości 300 PLN i 200 PLN.

 

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy, w oparciu o zdjęcia produktowe Mango znajdujące się w naszej galerii, przygotować najciekawszą jesienno-zimową stylizację dla czytelniczki portalu LAMODE.INFO oraz odpowiedzieć na pytanie – Dlaczego to właśnie Ty powinnaś zostać stylistą Mango w ramach Happy Shopping By Mango?

 

Na Wasze zgłoszenia – propozycję 1 stylizacji w formie zdjęcia lub prezentacji i odpowiedź na pytanie – czekamy w terminie 12-16. października 2011 roku pod adresem: konkurs@lamode.info.

 

Wyniki konkursu zostaną opublikowane w dniu 17. października 2011 roku na łamach LAMODE.INFO. Tuż po ich ogłoszeniu organizator konkursu, firma Mango skontaktuje się z pierwszą laureatką, która w dniu 20. października w ramach Happy Shopping By Mango stanie się stylistą marki w wybranym przez siebie salonie.

tagi: Mango | Happy Shopping by Mango | konkurs |

podobne artykuły