PL / EN
KONKURS „Z KOLEKCJI PROJEKTANTA” – WYGRAJ TOP BOHOBOCO

KONKURS „Z KOLEKCJI PROJEKTANTA” – WYGRAJ TOP BOHOBOCO

Nietuzinkowy, oversize’owy top o rękawie ¾ może być Twój! Weź udział w naszym konkursie i zdobądź go. Sprawdź szczegóły!

 

BOHOBOCO to nowoczesny koncept modowy stworzony przez duet polskich projektantów Kamila Owczarka i Michała Gilberta Lach. Wiedza, wrażliwość estetyczna i talent sprawiają, że projekty z metką BOHOBOCO spotykają się z uznaniem szerokiego grona odbiorców. Każdy projekt to doskonały balans formy, funkcjonalności, wygody i klasy, dla których bazę tworzą wyselekcjonowane tkaniny i kolory. Styl marki to cosmopolityczna mieszanka stylów charakterystycznych dla najważniejszych stolic mody. W projektach nowojorski luz miesza się z londyńską awangardą, paryską elegancją i mediolańskim dolce vita.

 

 

 

UWAGA! KONKURS! 

 

Wspólnie z projektantami marki BohobocoKamilem Owczarkiem i Michałem Gilbertem Lach, przygotowaliśmy konkurs dla wszystkich miłośniczek minimalistycznego designu. Wystarczy do 06.12.2013 r. do godz. 23:59 stworzyć najbardziej kreatywną historię, nawiązującą do nazwy duetu. Warunkiem udziału w konkursie jest także zapisanie się do newslettera (link).

 

 

Jest o co walczyć, bo do wygrania mamy nietuzinkowy top o rękawie ¾, wykonany z miękkiej dzianiny, który pochodzi z najnowszej kolekcji Bohoboco. Jego oversize’owa forma nada szyku niejednej stylizacji. Na zgłoszenia z danymi do wysyłki czekamy pod adresem konkurs@lamode.info. Regulamin konkursu znajdziecie tu.

 

 

Liczymy na Wasze kreatywne podejście, powodzenia!

 

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Konkurs | Bohoboco | Konkurs z kolekcji projektanta |

podobne artykuły