Logotyp serwisu lamode.info
KOMBINEZONY NA WESELE 2017

KOMBINEZONY NA WESELE 2017

A może by tak, zamiast sukienki włożyć na wesele kombinezon?

Spis treści

1. Modne kombinezony wiosna lato 2017

2. Kombinezon a dress code

Modne kombinezony wiosna lato 2017

Macie już doświadczenie z kombinezonem na ważne wyjście, czy wciąż się nad tym rozwiązaniem zastanawiacie? Komplet złożony z topu/koszuli/bluzki i spodni jest coraz popularniejszy nie tylko na światowych wybiegach, ale i w modzie ulicznej. Może być też świetnym wyborem na ślub i wesele, pod warunkiem, że będzie dosyć elegancki – na pewno będzie świeżą propozycją wśród dominujących sukienek oraz wygodną opcją na wymagającą imprezę, którą jest wielogodzinne przyjęcia weselne.

Popularne marki proponują coraz więcej krojów, kolorów i wzorów, dlatego z łatwością znajdziecie model dopasowany do Waszych gustów i sylwetek. Na sezon wiosna lato 2017 w trendach znalazły się luźne, ovsersizowe fasony oraz zoom na ramiona: asymetryczny dekolt, rozcięcia wzdłuż linii ramion lub topy o kimonowym charakterze.

ZOBACZ TEŻ: SUKIENKI NA ŚLUB I WESELE

Kombinezon a dress code

Zasady dress code`u mówią, że spodnium to odpowiedni wybór do stroju wizytowego na dzień lub do stroju business (professional). W pierwszym przypadku mowa o spotkaniach, lunchach i wernisażach oraz o modelach w jaśniejszej kolorystyce, w drugim – o pracy (jeżeli taki został przyjęty szczebel dress code`u), zawodzie polityka i wystąpieniach publicznych (w bardziej stonowanych odcieniach). Kostium ze spodni w strojnej wersji może być również ewentualnym wyborem przy stroju typu black tie (czarna mucha).

Może tak dla odmiany, pomiędzy kolejną sukienką, wybrać na ślub i wesele kombinezon? Co Wy na to?

tagi: ślub | shopping | wiosna lato 2017 |

podobne artykuły