Logotyp serwisu lamode.info
KOLEKCJA UBRAŃ ZIABAQLU DLA MATEK KARMIĄCYCH

KOLEKCJA UBRAŃ ZIABAQLU DLA MATEK KARMIĄCYCH

Z okazji Światowego Dnia Karmienia Piersią prezentujemy ubrania marki Ziabaqlu, przeznaczone specjalnie dla karmiących mam.

Obecnie matki starannie przygotowują się do narodzin swych dzieci i wiele z nich, z różnych względów, decyduje się na karmienie piersią. Sposób karmienia nie powinien determinować stylu życia świeżo upieczonych mam – powinny one mieć prawo do karmienia w miejscach publicznych. Niestety, często spotykają się – jeśli nie z otwartą krytyką, to przynajmniej – ze spojrzeniami pełnymi dezaprobaty lub ze skrępowaniem osób z ich otoczenia.

 

Dlatego też przy okazji trwającego dziś Światowego Dnia Karmienia Piersią, chcemy zaprezentować kolekcję ubrań marki Ziabaqlu przeznaczonych specjalnie dla matek karmiących, zaprojektowaną przez Natalię Orłow-Ostrowską.

 

Bluzki o modnych, kobiecych fasonach i twarzowych kolorach pozwalają na komfortowe, dyskretne karmienie piersią w miejscach publicznych. Zostały one zaprojektowane w taki sposób, że nie ma potrzeby odsłaniać obu piersi - odpina się jedną z dwóch części w zależności od tego, z której strony mama chce nakarmić dziecko. Dolna część przodu jest lekko zmarszczona i pomaga ukryć niedoskonałości figury poporodowej. A ponieważ kobieta jest istotą zmienną i nie lubi ograniczać stanu swojej garderoby do jednej praktycznej bluzki, Ziabaqlu stworzyło całą linię także t-shirtów, tunik i sukienek – wszystkie modele zapewniają możliwość wygodnego i szybkiego karmienia piersią, bez krępującego afiszowania się tą czynnością. W takim stroju karmiące mamy mogą w dyskretny, a równocześnie swobodny sposób nakarmić swoją pociechę w każdym do tego niezbędnym momencie i miejscu, bez ryzyka wzbudzania kontrowersji.

tagi: Ziabaqlu | ubrania dla matek karmiących | dziecko |

podobne artykuły