Logotyp serwisu lamode.info
KOLEKCJA DZIECIĘCA S.OLIVER NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2011

KOLEKCJA DZIECIĘCA S.OLIVER NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2011

Prezentujemy dziecięcą kolekcję s.Oliver na sezon jesień zima 2011. Zobaczcie jakie propozycje dla najmłodszych przygotowała niemiecka marka.

W najnowszej kolekcji s.Oliver skierowanej do dzieci postawiono przede wszystkim na luz i wygodę. Klasyczne kroje jeansów, kurtek i płaszczyków, proste spódniczki i sukienki w jesiennych kolorach, to według niemieckiej marki najlepsze propozycje dla najmłodszych na nadchodzącą jesień i zimę.

 

Swoją stylistyką kolekcja dziecięca nawiązuje do mody ulicznej, jednak nie dominuje w niej jeden określony trend. Ciemne jeansy w stylu vintage, kraciasta koszula i ciepła kurtka to zdaniem s.Oliver idealny zestaw dla chłopca, niezależnie od wieku. U dziewczynek w tym sezonie całość outfitu pozostaje w stonowanych beżach i szarościach, a róż pojawiać się będzie przede wszystkim w dodatkach.

 

Wśród propozycji s.Oliver dla dzieci znajdziemy głównie modele ponadczasowe, które nie będą ulegać szybko zmieniającym się trendom. Takie rozwiązania są bardzo cenione przez miłośników klasycznego stylu. Jak podoba się Wam najnowsza kolekcja niemieckiej marki? Zapraszamy do galerii!

tagi: s.Oliver | moda dziecięca | trendy jesień zima 2011 | dziecko |

podobne artykuły