Logotyp serwisu lamode.info
DZIECI W SZOKUJĄCYCH STYLIZACJACH LADY GAGI. ZOBACZCIE KOLEKCJĘ GAGA GOO GOO!

DZIECI W SZOKUJĄCYCH STYLIZACJACH LADY GAGI. ZOBACZCIE KOLEKCJĘ GAGA GOO GOO!

Lady Gaga słynie z szokujących i kontrowersyjnych stylizacji. Tym razem jednak poszła jeszcze o krok dalej. Zobaczcie ubranka dla dzieci Gaga Goo Goo – czyli miniaturowe wersje najdziwniejszych ubiorów piosenkarki!

Lady Gaga, znana wszystkim ze swoich kontrowersyjnych stylizacji postanowiła zaszokować raz jeszcze. Podczas udziału w talk show Jimmy’ego Kimmela, jednego z najbardziej popularnych programów rozrywkowych Ameryki, pokazała film wideo, w którym dzieci prezentują miniaturowe wersje najbardziej kontrowersyjnych z jej dotychczasowych stylizacji. W klipie nie zabrakło oczywiście sukienki z mięsa, którą artystka miała na sobie podczas ubiegłorocznej gali MTV Music Awards. Linia ubrań dla dzieci nazywa się Gaga Goo Goo – co nawiązuje nie tylko do pseudonimu artystki, ale też do pierwszych sylab, jakie wypowiadają maluchy.

 

Szokujące doniesienia okazały się (na szczęście) tylko żartem i kolejnym chwytem marketingowym piosenkarki, mającym na celu wypromowanie jej płyty „Born This Way”. Nie wszyscy jednak zrozumieli jego przesłanie. A Wy co sądzicie o takich pomysłach na reklamę?

tagi: Lady Gaga | Gaga Goo Goo | kolekcja | moda dziecięca |

podobne artykuły