Logotyp serwisu lamode.info
NAJNOWSZA KOLEKCJA 5-10-15 NA SEZON WIOSNA-LATO 2011

NAJNOWSZA KOLEKCJA 5-10-15 NA SEZON WIOSNA-LATO 2011

Wyrusz wraz z nami w podróż po tendencjach, które marka 5-10-15 proponuje młodym fashion’istom na nadchodzący sezon. Gotowi na prawdziwą, letnią wyprawę?

Naszą podróż zaczynamy na jachcie. Linia marine to niemal klasyczna propozycja oparta o typowe kolory dla tego trendu: granat, czerwień i biel. Kultowe marynarskie paski zestawiamy jednak przewrotnie z grochami czy kratką. Modele dziecięce bezpośrednio nawiązują do ubrań dla dorosłych.

 

Po długim rejsie cumujemy u wybrzeży Afryki, by zaczerpnąć z niej inspiracji tamtejszymi motywami i wyruszyć na upragnione safari. Cętki geparda, łaty żyrafy, paski zebry, motyw tygrysa i słonia, to elementy, które również odnajdziemy w najświeższych propozycjach marki.

 

Gdy zmęczymy się safari, czas na surfing i egzotyczne wpływy, które odnajdziemy w postaci kolorowych nadruków – flamingi, tukany czy palmy – wszystko to przeniesie nas w klimat rozpalonej słońcem plaży i radosnych wakacji.

 

A gdy już znudzą nam się nadmorskie przygody, zdecydujemy się na powrót do "miejskiej dżungli", wybierzemy się na wyścig Formuły 1 i zaczerpniemy wpływów z ulubionej przez chłopców motoryzacji.

 

Zobaczcie w galerii pełen lookbook i wszystkie inspirujące motywy najnowszej kolekcji 5-10-15!

tagi: moda dziecięca | wiosna-lato 2011 | 5-10-15 |

podobne artykuły