PL / EN
KOLEJNA ODSŁONA POWIEŚCI SARY SHEPARD

KOLEJNA ODSŁONA POWIEŚCI SARY SHEPARD

Kolejne tajemnice. Kolejne kłamstwa. Poznajcie dalsze losy bohaterów serii  "Gra w kłamstwa autorstwa Sary Shepard, w kolejnej odsłonie cyklu pt "Nigdy Przenigdy".

Seria książek „Pretty Little Liars”, na podstawie której powstał jeden z najpopularniejszych seriali w USA, wciąż cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Teraz Sara Shepard - autorka wyżej wspomnianych publikacji, ponownie wraca do intrygującej tematyki kłamstwa w kolejnej serii powieści. W październiku na sklepowe półki trafił jej pierwszy tom pt. „Gra w kłamstwa”, a już w tym miesiącu autorka ujawnia dalsze losy bohaterów w nowej odsłonie cyklu „Nigdy Przenigdy”.

 

 

Najnowsza seria książek Shepard to opowieść o życiu i śmierci. Główną bohaterką historii jest Sutton Mercer – popularna wśród rówieśników i pochodząca z bogatej rodziny dziewczyna. Wydawałoby się, że ma ona wszystko, czego potrzeba – wierne przyjaciółki, wspaniałego chłopaka i kochającą rodzinę. Każdy dzień jej życia zdaje się być błogą sielanką, jednak nikt nie zauważa, jak wielkie tajemnice skrywa nastolatka. Nawet jej najbliżsi nie domyślają się, że ich ulubienica tak naprawdę jest już martwa, a jej miejsce sprytnie zajęła dawno zaginiona siostra bliźniaczka – Emma.

 

 

W drodze do rozwikłania zagadki swojej śmierci Emmie pomaga sama poszukiwana, obserwująca ją zza grobu i towarzysząca na każdym kroku Sutton. W trakcie prywatnego śledztwa dowiadujemy się, że wrogowie sióstr są wszędzie, bowiem czasem zdarza się tak, że "ci, których najmniej podejrzewamy, mogą stanowić dla nas największe zagrożenie".

 

 

Wszystkim, którym w szare zimowe dni brakuje emocji, polecamy najnowszą publikację amerykańskiej pisarki.  

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

POKAZ CHANEL MÉTIERS D’ART 2021/22

tagi: Sara Shepard | Nigdy przenigdy | Gra w kłamstwa | Pretty Litlle Liars | The Lying Game |

podobne artykuły