PL / EN
TRZECIA ODSŁONA AKADEMII KULINARNEJ MICHELA MORAN W GALERII MOKOTÓW

TRZECIA ODSŁONA AKADEMII KULINARNEJ MICHELA MORAN W GALERII MOKOTÓW

Zapowiada się prawdziwa uczta dla podniebienia! Już w tą sobotę w Galerii Mokotów odbędzie się kulinarny pokaz z udziałem Michela Moron! Dowiedźcie się więcej!

Już w najbliższą sobotę (25.01) w Galerii Mokotów odbędzie się kulinarny pokaz z udziałem znanego restauratora - Michela Moran. Juror polskiej edycji popularnego programu telewizyjnego MasterChef, tym razem zdradzi tajniki kuchni francuskiej. To już kolejna, trzecia odsłona Akademii Kulinarnej Michela Moran w Alei Samków.

 

Miłośnicy gotowania będą mogli podziwiać mistrza i obserwować jak krok po kroku przygotowuje swoje wyśmienite potrawy, które będzie można posmakować na miejscu. Całość pokazu kulinarnego umili akompaniament francuskiej muzyki granej na żywo.

 

Tak o wydarzeniu wypowiedział się  Paweł Klimczak, dyrektor Galerii Mokotów:

 

„Niecierpliwie czekamy na sobotnie pokazy kulinarne, bo tym razem Michel Moran przygotuje potrawy kuchni francuskiej, która uważana jest przecież za kolebkę sztuki kulinarnej, a samego Moran łączy z nią wyjątkowa więź. We Francji dorastał, tam zgłębiał tajniki sztuki kulinarnej i zdobywał wieloletnie doświadczenie zawodowe. Liczymy zatem na ucztę dla oczu i oczywiście dla podniebienia.”

 

Niecodzienne wydarzenie rozpocznie się od godziny 14:00 w Galerii Mokotów. To może być ciekawy pomysł na mile, sobotnie popołudnie. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Michel Moran | MasterChef | Akademii Kulinarnej Michela Moran | Galeria Mokotów |

podobne artykuły