PL / EN
WARSZTATY SZYCIA – FABRYKA STYLU W MiTo

WARSZTATY SZYCIA – FABRYKA STYLU W MiTo

Po raz kolejny Fabryka Stylu będzie gościć w MiTo uczestników warsztatów! Tym razem spotkanie będzie poświęcone podstawom krawiectwa. Dowiedz się więcej!

Już w najbliższą sobotę Fabryka Stylu po raz kolejny zaprasza na warsztaty organizowane w warszawskiej kawiarni MiTo. Tym razem spotkanie będzie poświęcone krawiectwu i jego podstawowym aspektom. Zajęcia poprowadzi projektantka Oliwia Drochlińska

 

Podczas warsztatów uczestnikom będzie przybliżana wiedza z materiałoznawstwa, terminologia stosowana w krawiectwie, podstawy kroju i konstrukcji ubioru oraz budowa maszyny do szycia. W planie jest również część praktyczna – nauka czynności szycia, wszywania aplikacji i dodatków.

 

Spotkanie jest skierowane do początkujących osób pasjonujących się szyciem, myślących o karierze w modzie lub po prostu chcących spędzić przyjemne popołudnie dodatkowo opanowując przydatną umiejętność szycia.

 

Kiedy: 8. luty

W godzinach: 14:00 – 17:00

Miejsce: kawiarnia MiTo

Cena: 120 zł (organizator zapewnia materiały dydaktyczne, podręczniki, sprzęt do szycia, tkaniny, akcesoria krawieckie i dodatki pasmanteryjne)

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zgłaszania się na warsztaty mailowo na adres: oliwia@drochlinska.pl

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: MiTo | kawiarnia MiTo | warsztaty szycia | Fabryka Stylu |

podobne artykuły