PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
CASTING ,,ZOSTAŃ TWARZĄ SINSAY & NEW AGE MODELS”

CASTING ,,ZOSTAŃ TWARZĄ SINSAY & NEW AGE MODELS”

Masz 14 -  20 lat? Minimum 170 cm wzrostu, a Twoim marzeniem jest kariera w modelingu? Przyjdź na casting i zostań twarzą marki Sinsay oraz prestiżowej agencji modelek - New Age Models! Dowiedź się więcej! 

„I’m good but not an angel” – to motto najnowszego brandu spółki LPP S.A. Sinsay kieruje swoje ubrania do młodych i odważnych dziewczyn, które lubią bawić się modą i wyróżniać z tłumu. Jeśli utożsamiacie się z takim wizerunkiem i Waszym marzeniem jest kariera w modelingu, to macie szanse, aby stać się „twarzą” właśnie tej, młodzieżowej marki!

 

8. lutego (sobota) o godz. 12:00  w Pin-Up Studio  rozpocznie się casting, którego główną nagrodą będzie m.in. udział w sesji zdjęciowej do lookbooka marki Sinsay oraz kontrakt z prestiżową agencją New Age Models -reprezentującą takie nazwiska jak Ania Jagodzińska czy Asia Piwka. Dodatkowymi nagrodami są także: testowa sesja zdjęciowa oraz zestaw ubrań od marki Sinsay. Jest o co walczyć!

 

W składzie jury castingu zasiądzie najbardziej rozpoznawalna polska fotografka młodego pokolenia - Zuza Krajewska oraz znana modowa blogerka - Cajmel. Nie zabraknie również przedstawicieli marki Sinsay, którą reprezentować będzie Marta Ożóg-Orzegowska, oraz właściciela agencji New Age Models - Macieja Lisowskiego.

 

Jeśli macie 14-20 lat, minimum 170 cm wzrostu i Waszym marzeniem jest praca w modelingu, to warto spróbować! Więcej pomocnych informacji, związanych z castingiem, znajdziecie tutaj.

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Sinsay | marka Sinsay | New Age Models | agencja modelek New Age Models | Casting "Zostań twarzą Sinsay & New Age Models" | LPP S.A. |

podobne artykuły