PL / EN
KATE MOSS W SESJI DLA MAJOWEGO VOGUE UK

KATE MOSS W SESJI DLA MAJOWEGO VOGUE UK

Zobaczcie niezwykle naturalną Kate Moss, jako królową haute couture, w najnowszej sesji autorstwa Mario Testino. Taki duet oczywiście tylko w Vogue. Tym razem w brytyjskim.

Kwiaty, pióra, metry jedwabi, tiulów i organzy oraz ręczne rzemiosło z wieloletnią tradycją – tak mniej więcej można scharakteryzować najlepsze projekty haute couture w sezonie wiosna lato 2013. Osiem z nich, najbardziej powalających, wybrał do swojego majowego numeru Vogue UK. Giorgio Armani, Elie Saab, Ulyana Sergeenko, Dior, Versace, Jean Paul Gaultier – to na ich projekty padł wybór brytyjskiej redakcji.

 

Poza przepięknymi sukniami również dobór głównego duetu – fotograf i modelka – jest najwyższych lotów. Do edytorialu „Feathers will fly” zaproszono niekwestionowaną ikonę modelingu i światowej sławy fotografa, który na swoim koncie ma rekordową ilość sesji w Vogue. Kate Moss i Mario Testino to team niezawodny od lat. Brytyjka uchwycona została w bardzo naturalnych ujęciach, bez zbędnych ozdobników i pewnym jest, że spokojnie tą sesją mogłaby zastąpić Beyonce na okładce tego wydania.

 

A Wam jak się podoba?

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Mario Testino | Vogue UK | KATE MOSS |

podobne artykuły