Logotyp serwisu lamode.info
ZŁOTA SUKNIA DLA LODÓW MAGNUM – NIETYPOWY PROJEKT ZACA POSENA

ZŁOTA SUKNIA DLA LODÓW MAGNUM – NIETYPOWY PROJEKT ZACA POSENA

Jest warta ponad milion dolarów, uszyta z 10 tysięcy cekinów z 24-karatowego złota. Robi wrażenie? Poznajcie projekt Zaca Posena – suknię stworzoną z okazji premiery nowego smaku lodów Magnum.

Powszechnie żartuje się, że ludzie mody nie jedzą. Wszechobecne diety i żywieniowe fanaberie w tej branży to już norma. Tym bardziej dziwi współpraca projektanta z olbrzymim koncernem produkującym lody. Ale skoro Zac Posen zgodził się na propozycję firmy Magnum oznacza to, że mieli wystarczająco dużo przekonywujących argumentów. Dodatkowo rok temu szlaki przetarł mu już Karl Lagerfeld, który choć lodów nie je (gustuje jedynie w Diet Coke i koninie), stworzył specjalnie dla koncernu Magnum kampanię reklamową z udziałem Rachel Bilson. Jak widać jedna z najsłynniejszych marek produkujących te słodycze upodobała sobie już pracę z projektantami.

 

Tym razem wszystko obraca się wokół premiery Magnum Gold?! – waniliowych lodów z dodatkiem karmelu, oblanych złotą, belgijską czekoladą. Jak rola przewidziana została więc dla Amerykanina? Zac Posen specjalnie z okazji tego debiutu zaprojektował suknię z 24-karatowego złota! Wyszywany 10 000 tysiącami cekinów ręcznie wycinanych z kruszcu, pojawi się w kampanii Magnum, która podobnie jak ta autorstwa Lagerfelda, po raz pierwszy zaprezentowana zostanie na Tribeca Film Festival w tym miesiącu. Ile, więc kosztuje suknia w pełni stworzona z tak szlachetnego materiału? Wyceniana jest na bagatela półtora miliona dolarów.

 

Klip reklamowy z udziałem aktorki Caroline Correa i Joe Manganiello zatytułowany „As Good, As Gold” będzie można obejrzeć już 18 kwietnia na facebooku lodów Magnum.

 

Co myślicie o takiej współpracy?

 

tagi: Zac Posen | Magnum | Karl Lagerfeld |

podobne artykuły