PL / EN
KAPPAHL LIMITED EDITION – JESIEŃ ZIMA 2017

KAPPAHL LIMITED EDITION – JESIEŃ ZIMA 2017

Modnie i ekologicznie, czyli połączenie doskonałe!

To już druga limitowana kolekcja marki KappAhl stworzona wyłącznie z ekologicznych materiałów. Limited Edition Sustainable AW 17 to zrównoważona moda, która czerpie z najgorętszych trendów ze światowych wybiegów. Musicie poznać efektu tego połączenia!

ZOBACZ TEŻ: ZRÓWNOWAŻONA MODA I KAPPAHL

KAPPAHL JESIEŃ ZIMA 2017

Ta kolekcja to prawdziwy hit dzięki modnemu designowi i ekologicznym materiałom” – mówi Maria Segergren, dyrektor ds. asortymentu i projektowania w KappAhl. Na nowy sezon szwedzka marka proponuje inspiracje kosmosem (printy w gwiazdy i galaktykę), dużą objętość oraz falbany. W kolekcji znajdziemy zwiewną boho sukienkę z cyfrowym nadrukiem, bluzkę z wysokim kołnierzem, spódnicę z falbanami w stylu hiszpańskim, koszule w paski o poszerzanych rękawach, szerokie spodnie czy dzianinową sukienkę. Założeniem projektantów marki było stworzenie linii, której poszczególne elementy będą się ze sobą łączyć na różne sposoby. Wszystkie modele powstały z ekologicznych materiałów, głównie z odzyskanego poliestru.

POLECAMY: RECYKLING W MODZIE

Druga edycja naszej kolekcji Limited Edition łączy w sobie wysoką dawkę mody, trwałość oraz odzwierciedla nasze ambicje modowe na przyszłość” – tłumaczy Maria Segergren.  

Kolekcja Limited Edition marki KappAl będzie dostępna w ograniczonej ilości w wybranych sklepach stacjonarnych oraz online od 31 października 2017 roku. Polecamy!

video

PRADA WIOSNA LATO 2019

tagi: kolekcja | jesień zima 2017 | KAPPAHL |

podobne artykuły