PL / EN
ALEXANDER WANG KAMPANIA JESIEŃ 2017

ALEXANDER WANG KAMPANIA JESIEŃ 2017

Prawdziwa gratka dla wielbicieli marki!

ALEXANDER WANG KAMPANIA JESIEŃ 2017

Zamiłowanie projektanta do zabawy rozciągające się na sposób prezentowania swoich nowości (taką formułę miał m.in. pokaz kolekcji na wiosne lato 2018), ma swój oddźwięk także i w kampanii na bieżący sezon.

ALEXANDER WANG - WANG SQUAD

Plejada top modelek, a wśród nich m.in. Bella Hadid, Kendall Jenner, które zasiliły szeregi #wangsquad, a także Cat McNeil, Lexi Boling, Anna Ewers czy Binx Walton uchwycone przez Juergena Tellera mimo iż na poziomie deklaratywnym odżegnują się od imprezowych planów (napis na rajstopach głosi hasło no after party), ich pozy i atmosfera zdjęć, a także fakt, że właśnie zeszły z wybiegu, sugerują cos zgoła odmiennego.

ALEXANDER WANG NO AFTER PARTY

Jeśli chodzi o reklamę Alexander Wang idzie o krok dalej. Same zdjęcia to jedno; teraz przekaz poszukującego nowych form kontaktu ze swymi klientami projektanta przyjmuje formę gadżetów reklamowych dołączanych do zakupów: portrety imprezujących modelek zdobią m.in. zapalniczki, popielniczki, otwieracz do butelek, bibułki czy notes.   

Czy dla wielbicieli talentu i niepodrabialnego stylu projektanta może być coś bardziej urzekającego niż podręczny niezbędnik z wizerunkiem największych gwiazd Wang gangu?

 

video

GABRIELLE CHANEL, THE PURSUIT OF PASSION

tagi: Alexander Wang | kampania | Wang squad | jesień zima 2017 |

podobne artykuły